– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Zuzka, Krásnohorská Dlhá Lúka

?? %
mob. +421 908 724 815, +421 908 981 617 penzionLaci@fz.sk
Turistická ubytovna Zuzka [Zvětšit - nové okno]
23 0
Umístění: V obci Krásnohorská Dlhá Lúka, 6 km od Rožňavy. Autobusová zastávka 100 m, vlaková zastávka Lipovník 2 km. V katastri obce sa nachádza prístupná Krásnohorská jaskyňa, možnosť turistiky na Silickej planine. Historické pamiatky v okolí: hrad Krásna Hôrka, Mauzoleum Andrásiovcov v Krásnohorskom Podhradí, historické banské mesto Rožňava, kaštieľ v Betliari.
Ubytování: Turistická ubytovňa a penzión so záhradou a pohostinstvom. WiFi v celej budove. Na prízemí sa nachádza pohostinstvo U Laciho. Záhrada s altánkom, grilom a hojdačkou pre deti. Parkovanie vo dvore. Turistická ubytovňa v podkroví: so samostatným vchodom cez terasu, 4 izby (1x2, 2x3 a 1x4 lôžka, možnosť prísteliek), na chodbe sú spoločné dve kúpelne a WC, spoločenská miestnosť s kuchynským kútom (dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, chladnička). Penzión na prízemí: so samostatným vchodom, 3 izby (1x2, 1x3, 1x4 lôžka s terasou), ku každej izbe je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vchod do izieb cez spoločenskú miestnosť s TV a kuchynským kútom (indukčná varná doska, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, chladnička s mrazničkou).
Cena: Ubytovňa v podkroví: 1 noc 15 EUR/os (iba 1 osoba na izbe 16 EUR), 2 a viac nocí 14 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe 15 EUR/noc), deti do 10 rokov 14 EUR/noc (bez nároku na lôžko 8 EUR/noc). Penzión na prízemí: 1 noc 16 EUR/os (iba 1 osoba na izbe 17 EUR), 2 a viac nocí 15 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe 16 EUR/noc), deti do 10 rokov 15 EUR/noc (bez nároku na lôžko 9 EUR/noc). Počas vykurovacej sezóny (15.10.-15.4.) príplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc, posteľnú bielizeň aj energie).
Adresa: Turistická ubytovňa a penzión Zuzka (+ hostinec U Laciho), Ladislav Soltész, Krásnohorská Dlhá Lúka 181, 049 45 Krásnohorská Dlhá Lúka
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Zuzka, Krásnohorská Dlhá Lúka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...