– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka, Vápenná - Polka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka, Vápenná - Polka

Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V osadě Polka u Vápenné v Rychlebských horách, v kraji zatopených lomů a chráněných přírodních útvarů mezi Sokolským hřbetem, Hornolipovskou hornatinou a Žulovskou pahorkatinou. Vlaková stanice Vápenná 850 m. Jeskyně Na Pomezí 5,5 km. Rychlebské stezky v Černé Vodě 7 km. Lipová-lázně (ski areál, běžkařské tratě, wellnes centrum hotel Helios) 8,5 km. Vrchol Smrk (1.126 km) 10 km.
Ubytování: Ubytování v soukromí s kapacitou 15 lůžek v 6 pokojích. Pokoje jsou 1- až 4-lůžkové, na každém pokoji je TV, připojení k internetu, lůžkoviny z materiálů vhodných pro alergiky. Soc. zařízení je společné na patře. Společenská místnost, herna se stolním tenisem. Parkování u domu. Možnost úschovy kol a sportovního náčiní.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 300 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby na pokoji), přistýlka 200 Kč/noc, jedno dítě do 6 let na rodinu zdarma (se snídaní 50 Kč/noc). Ceny jsou konečné (vč. všech poplatků, WiFi, parkování a energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i hlavní sezóně). Možnost doobjednání večeře.
Adresa: Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka (ubytovna U Ztraceného potoka), Pavel a Jitka Kurkovi, Vápenná 462, 790 64 Vápenná
Poznámky: Ubytování je mimo provoz (stav z roku 2019).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

JItka (4. 3. 2014, 12.57)
Zdravím všechny, kteří navštíví tyto stránky. V současné době dokončujéme rekonstrukci podkroví, vznikají další prostory pro Vás. Máme nové stránky, které uvádíme do provozu, jsou přehledné, mají spoustu informací o kraji a turistických zajímavostech. Určitě se podívejte!!!http://www.uztracenehopotoka.cz/ Těšíme se na Vás S pozdravem Kurkovi

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka, Vápenná - Polka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...