– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Zoopark Zelčín - apartmán a hospoda U Bedřicha, Hořín u Mělníka - Zelčín

100 % (1)

Zoopark Zelčín - apartmán a hospoda U Bedřicha, Hořín u Mělníka - Zelčín

mob. +420 777 334 064 (ředitelka), +420 775 286 347 (hostinec) info@zooparkzelcin.cz
Zoopark Zelčín - apartmán a hospoda U Bedřicha [Zvětšit - nové okno]
4 4
Umístění: V malé vesničce Zelčín, 6 km od Mělníka. Zelčín je ves s asi 22 trvale žijícími obyvateli, nachází se na ostrově ohraničeném Vltavou, Labem a Vraňansko-Hořínským plavebním kanálem. V okolí je mnoho krásných terenů - louky, pastviny, pole, lužní lesy i tůně. A k tomu spousty kilometrů polních cest bez aut vhodných pro výjížďky na koních.
Ubytování: Venkovský statek s menší zoo. K ubytování slouží apartmán (byt 2+kk) s výhledem na naše zvířátka (ovce, kozy, emu). V apartmánu je vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, TV a bezplatné připojení k internetu. Apartmán je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Součástí zooparku je i útulný hostinec U Bedřicha s denním provozem a širokým výběrem domácích jídel a nápojů. Možnost venkovního posezení, s pískovištěm a prolézačkami. Zoopark je přístupný i pro běžnou veřejnost. Nabízíme jízdu i výuku jízdy na koních (i pro handicapované).
Cena: Celoročně: 1-4 noci 700 Kč/apartmán/noc (se snídaní 900 Kč/apartmán/noc), 5 a více nocí 600 Kč/apartmán/noc (se snídaní 800 Kč/apartmán/noc). Ceny jsou konečné (obsahují i povlečení, rekreační poplatky, energie i vytápění).
Adresa: Zoopark Zelčín - apartmán na statku a hostinec U Bedřicha, Zelčín 1, 276 01 Hořín. Provozovatel: Roman Frýdl, ZELLAND s.r.o.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (2. 6. 2016, 22.28)
Ubytován jsem byl několikrát.Vedoucí,pí Havlasová,se snaží vyjít vstříc i při neobjednaném příjezdu. Můžu jen doporučit! Na okolních lukách se pasou koně,ráno vám do obýváku oknem koukají zvědaví pštrosi,zvířátka v minizoo jsou ochočená... Do svých 30 let jsem žil ve vesnici, vzdálené asi 15 km.O tomto ostrově,mezi Vltavou a Vraňansko-Hořínském plavebním kanálem jsem neměl potuchy.(abych nebyl podezříván z reklamy)
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Zoopark Zelčín - apartmán a hospoda U Bedřicha, Hořín u Mělníka - Zelčín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...