– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Zlatý jelen, Uhliská

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Zlatý jelen (550 m), Uhliská

Chata Zlatý jelen [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V hlbokých lesoch Štiavnických vrchov, pri lesnej ceste medzi dedinami Uhliská a Rudno nad Hronom. Centrum dediny Uhliská (kostol) 1,2 km. Od chaty vychádza turistická cesta do sedla Sudenica. Blízke mestá - Levice, Banská Štiavnica, Nová Baňa. Možnosť turistiky, poľovačky, v blízkosti sa nachádzajú prírodné jazerá Počúvadlo a Richňava, hrady, lyžiarske strediská, termálne kúpaliská.
Ubytování: Rekreačná chata (penzión) s kapacitou 18 osôb v 12 izbách. V chate je spoločenská miestnosť s biliardom, WiFi pripojenie, bar, jedáleň pre 30 ľudí, kompletne zariadená kuchyňa. Na prízemí sa nachádza WC + 2x sprcha, na poschodí tiež WC + 2x sprcha. Pred chatou je altánok a veľký dvor s možnosťou parkovania. Chata je vhodná na organizovanie stretnutí a osláv.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok! Celoročne: 50 EUR/os/noc (min. 2 osoby, aj pri ubytovaní iba na 1 noc). Pes 20 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Rekreačná chata Zlatý jeleň - Golden Deer, Uhliská 100, 935 05 Pukanec. Kontaktná osoba: Bc. Hubert Brašeň. Prevádzkovateľ: Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o.
Poznámky: Ubytovanie pre verejnosť už na chate nieje možné. (stav z roku 2023)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Zlatý jelen, Uhliská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby