– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Zlaté rybky, Tomášov u Bratislavy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

60 % (3)
Penzion U Zlaté rybky [Zvětšit - nové okno]
25 10
Umístění: Na okraji obce Tomášov pri Bratislave, 100 m od Malého Dunaja pri malom tichom rybníku. V najbližšom okolí sa hostia môžu venovať rybolovu, člnkovaniu, zimnému korčulovaniu. Autobusová zastávka 30 m. Bratislava 12 km, senecké jazerá 13 km.
Ubytování: Penzión (23 lôžok) a reštaurácia (80 miest) s terasou (80 miest). Izby sú 1- a 2-lôžkové s prístelkou a vlastnou sprchou, WC a káblovou TV. WiFi pripojenie zdarma. Pre deti je vybudovaný detský areál a minigolf. Ideálne miesto pre usporiadavanie svadieb a firemných večierkov. V reštaurácii varíme špeciality a jedla na grile. Požičiavanie motorových člnov. Parkovanie vo dvore penzionu.
Cena: Izba 2-lôžková 24,40 EUR/izba/noc, 1-lôžková 17,40 EUR/izba/noc. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Raňajky (nápoj + jedlo) 2,50 EUR, večera 3 EUR. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzión U Zlatej rybky (penzion Zlatá rybka), Peter Erdelyi, Dunajská 66/A, 900 44 Tomášov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(19. 8. 2016, 16.36)
Najhorší zážitok a ubytovanie v živote. To už najlacnejšie hostly majú lepšiu kvalitu. Izby špinavé, smradľavé, plesnivé, nehovoriac o plošticiach na izbe. Stravovanie katastrofálne, jedlo smradľavé a plavajúce v oleji, príšerne drahé ako v centre hlavného mesta. Personál v prípade ak sa tam náhodou objavil, absolútne neochotný. Neodporúčam navštevovať, radšej si nájdite niečo iné v blízkom okolí.
Okolní prostředí20 %
99 % (4. 8. 2012, 19.14)
Uživatel zde byl ubytován od 4. srpna 2012 do 4. srpna 2012.
Ubytování na jednu noc je zcela dostačující.Pokoj nebyl sice velký, ale na vyspání úplně stačí. Pokoj je vybaven moderním nábytkem (skříň, komoda, noční stolek,konferenční stolek, taburetka), televize, bezplatné WIFI.Koupelna je malá, ale na vysprchování dostatečná. Personál velmi ochotný, nabídka jídel pestrá.
20 % (4. 4. 2012, 10.23)
Uživatel zde byl ubytován od 1. července 2011 do 2. července 2011.
Tento penzión bol pre mňa veľkým nepríjemným prekvapením. Úroveň ubytovania absolútne nezodpovedala jeho cene. Izba, v ktorej sme boli ubytovaní mi pripomínala ubytovanie v horšom pionierskom tábore za hlbokého socializmu. Navyše, izba bola pre 3 osoby neprimerane malá. (Pričom cena tejto dvojposteľovej izby s prístelkou bola vyššia ako cena trojposteľovej izby.) Ešte menšia bola kúpeľňa, ktorá bola navyše nevetraná, čo v nej bolo patrične cítiť. V cca 30 cm umývadle sa ledva dali umyť zuby. Našťastie sme tam boli iba na jednu noc, čo sa dalo zvládnuť bez sprchovania, pretože do sprchy, ktorá tam bola by som si vliezť netrúfla...o čistote mám totiž evidentne úplne inú predstavu... Spať v starých spraných posteľných obliečkach tiež nebolo nič príjemné... Navyše, napriek rezervácii, o nás personál vôbec nevedel, že máme v noci dôjsť a len tesne sme sa vyhli tomu, že by sme ubytovanie vôbec nedostali. Určite by som tento penzión nikomu neodporučila.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Zlaté rybky, Tomášov u Bratislavy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby