– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zlatá Putna, Viničky

95 % (1)
+421 562 399 500, mob. +421 907 666 113 tokaj@zlataputna.sk
Penzion Zlatá Putna [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: Na okraji tokajskej dediny Viničky, pri ceste do obce Borša, v podhorí Zemplínskych vrchov. V blízkom okolí (do 4 km): kaštieľ Františka Rákocziho II., najnižší bod Slovenska, rybník Podkova, plavba po rieke Bodrog. Mesto Sátoraljaújhely 5,3 km.
Ubytování: Štýlový penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou, s jedinečnou tokajskou atmosférou. V penzióne sú izby (11x2, 2x3 lôžka) a apartmány (2x 2-lôžkový). Všetky izby sú komfortne vybavené. Na izbách je vlastná kúpeľňa, klimatizačné zariadenie, TV, stolík s kreslami aj internetové pripojenie. Reštaurácia s ponúkou tradičnej zemplínskej kuchyne spolu s tokajským vínom značky Tokaj Zlatý Strapec vlastnej výroby. Klasická tufová pivnica, v akej aj Tokajské víno dozrieva.
Cena: Izby: 3 osoby na izbe 20 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, iba 1 osoba 32 EUR/izba/noc. Apartmán: 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Klimatizácia 5 EUR/izba/noc. Raňajky 5 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre skupiny min. 10 osôb nad 5 nocí zľavy.
Adresa: Penzión Zlatá putňa (po maďarsky Panzió Arany Puttony), Hlavná 414, 076 31 Viničky. Kontaktná osoba: Erik Čizmadia. Prevádzkovateľ: Tokaj Zlatá putňa s.r.o. Výroba vín: Tokaj Zlatý strapec, Anna Nagyová, Viničky 118.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (5. 5. 2014, 12.29)
Uživatel zde byl ubytován od 27. dubna 2014 do 28. dubna 2014.
Zlatá putňa je krásný nový penzion. V době naší návštěvy nefungoval ještě ani rok, proto novotou přímo zářil. Chvíle rozhodně stojí zato strávit i v jejich restauraci. Jejich kuchyně je prý vyhlášená i v nedalekém Maďarsku a není se co divit - skutečně nám velmi chutnalo. Rodinný podnik zahrnuje i vinařství, a tak v restauraci podávají jen tokajská vína vlastní výroby. Vychutnat si je můžete i ve vinném sklípku. Personál je velmi snaživý a dobře ovládá několik jazyků. Zlatou putňu rozhodně doporučuji!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zlatá Putna, Viničky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby