– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Zelený domeček, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

97 % (3)
Apartmány Zelený domeček [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V kúpeľnom mestečku Veľký Meder na južnom Slovensku. Na okraji mesta vo vilovej štvrti 400 m od termálneho kúpaliska. Zaujímavosti v okolí: vodné dielo Gabčíkovo, zoologická záhrada v Györi, národná prírodná rezervácia Lion, vodný mlyn v Kolárove, Európske nádvorie v Komárne.
Ubytování: Apartmánový dom s celoročnou prevádzkou s kapacitou 28 osôb v 7 apartmánoch (každý s 2+2 lôžkami). Každý apartmán má vlastný vchod a pozostáva z kuchyne (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, chladnička s mrazničkou), samotnej izby s káblovou televízou a zo sociálneho zariadenia. Bezplatné parkovanie vo dvore, posedenie vonku pod terasou s možnosťou grilovania, hojdačka, možnosť zapožičiavania si spoločenských hier.
Cena: Sezóna (mesiace 07, 08): 3-4 osoby v apartmáne 9,50 EUR/os/noc, iba 2 osoby v apartmáne 11 EUR/os/noc, min. 6 nocí. Mimosezóna (mesiace 09-06): 1-2 noci 11 EUR/os/noc, 3 noci a viac 9,50 EUR/os/noc, min. 2 osoby v apartmáne. Deti do 3 rokov zadarmo, od 3 do 9,99 rokov 7 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Povlečenie je v cene.
Adresa: Apartmány Zelený domček, Zoltán Szalacsi, Čičovská 39, 932 01 Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (23. 6. 2013, 13.00)
Uživatel zde byl ubytován od 4. srpna 2012 do 11. srpna 2012.
Dobrý den, byli jsme vloni ubytováni v Zeleném domčeku a letos jedeme znovu tam. Perfektní apartmány-nové, čistota, moderní. Ochota majitelů splnit každé přání. Za nás palec nahoru :-)
90 % (11. 6. 2012, 17.49)
Uživatel zde byl ubytován od 2. června 2012 do 11. června 2012.
Byli jsme velice mile překvapeni jak kvalitou ubytování, tak chováním majitelů, příjemní, milí, ochotní. Mohu každému doporučit.
100 % (28. 2. 2012, 18.31)
Uživatel zde byl ubytován od 24. února 2012 do 26. února 2012.
Velmi příjmné ubytování,nové a moderní zařízení,plně vybavená kuchyňka.Prostě opravdu pěkné ubytování.Majitelé příjemní a ochotní lidé,kteří vyšli všem našim požadavkům vstříc.Pokud pojedu s rodinou opět do V. Mederu tak bych se rád ubytoval v tomto zařízení

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Zelený domeček, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby