– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a pizzérie Zbrojnice, Halič u Lučence

95 % (2)
+421 474 392 122, mob. +421 911 880 008 zbrojnica@zbrojnica.sk
Penzion a pizzérie Zbrojnice [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V krásnej historickej obci Halič pri Lučenci, 19 km od hraníc s Maďarskom. Mesto Lučenec (kúpalisko, krytá plaváreň) 8 km. Vodná nádrž Ružiná 13 km. Divín (hrad, kaštiel) 15 km. Fiľakovský hrad 23 km. Halič je dobrým turistickým východiskom do pohoria Ostrôžky.
Ubytování: Penzión s veľkou reštauráciou (pizzériou). Ubytovanie v dvoch lokalitách - priamo v budove reštaurácie a v samostatnom dome vzdialenom 200 m. Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie (kúpeľňa + WC), na 2 izbách je aj kuchynská linka. V pizzérii (120 osôb + terasy 80 osôb) je možnosť organizovania spoločenských akcií, firemných stretnutí. Pri ubytovaní je veľké detské ihrisko, detský kútik a fitness. Budova reštaurácie (20 lôžok): 2- až 4-lôžkové izby na poschodí. Samostatný dom (20 lôžok): 2-, 4- a 8-lôžkové izby so samostatným vchodom zo spoločného dvora, vo dvore kryté posedenie pri krbe.
Cena: Celoročne: 2 a viac osôb 25 EUR/os/noc, iba 1 osoba na izbe 30 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzión, ubytovanie v súkromí a pizzéria Zbrojnica, ul. Mieru 68/70, 985 11 Halič. Majiteľ: Jožo Pročko. Kontaktná osoba: slečna Sýkorová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (14. 5. 2014, 13.15)
Uživatel zde byl ubytován od 30. května 2013 do 31. května 2013.
Ubytovanie,komfort perfektné,služby a osobný prístup taktiež,proste stojí to za to navštíviť a vyskúšať
90 % (2. 5. 2013, 15.57)
Uživatel zde byl ubytován od 11. dubna 2013 do 12. dubna 2013.
Halič je malé městečko s historickou tradicí, které stojí za návštěvu. Aktuálně je zde asi jediná možnost přenocování, což je zdejší Zbrojnice. Areál je nádherně zrekonstruovaný a nabízí ubytování i obrovskou restauraci. V restauraci pečou dobrou pizzu - jak sám majitel v nadsázce říkal, je prý nejlepší na Slovensku;) Zda je nejlepší, nevím, ale určitě stojí za ochutnání. Večerní posezení u stylové pece je velmi příjemné. Velkým zážitkem je i setkání s výrazně extrovertním panem majitelem Jožem.

Ubytovaní jsme byli asi 200 m daleko v "depandanci" penzionu na Hrnčiarske ulici. Zde je prostředí velmi vhodné pro lidi, kteří chtějí klid, nebo pro uzavřené společnosti, které rádi využijí venkovní kryté posezení na dvoře. Náš pokoj byl velmi prostorný a delší dovolená by zde byla určitě příjemná. Prostředí je zde navíc plně bezbariérové, což ocení i starší lidé. Cyklisté si naopak mohou opravovat svá kola na dvoře hned před dveřmi apartmánu. Mírnými negativy byly zlomené netradiční držáky na sprchový gel v koupelně (funkčnosti to ale nijak nevadilo) a nemožnost zapojení jedné lampičky do elektřiny (zásuvka byla příliš daleko). S ohledem na cenu ubytování by možná mohl být na pokoji k dispozici fén. To jsou ale jen drobnosti, které pozitivní zážitek z tohoto místa nezkazí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a pizzérie Zbrojnice, Halič u Lučence
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...