– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Zbojnická dřevěnice, Liptovský Mikuláš - Bodice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Zbojnická dřevěnice [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Na konci obce Bodice, na počiatku Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách, len 1 km od lúk a lesov vhodných na prechádzky. Lyžiarske stredisko Jasná 8 km. Tatralandia (najväčší aquapark na Slovensku) 7 km. Možnosti pre venkovné aktivity v zime (zjazdové, bežecké a skialpinistické lyžovanie, snowboarding) aj v lete (turistika, cykloturistika, lezenie po skalách, paragliding, rafting, splav na kajaku, jazda na koni, surfovanie).
Ubytování: Drevenica s 2 apartmánmi pre 7 osôb. Každý apartmán má 2 izby (3- a 4-lôžkovú), kúpeľňu so sprchovým kútom, vybavenú kuchyňu, TV+SAT, DVD. Parkovanie pri drevenici. Možnosť ubytovanie so psom. Ďalšie služby: požičovňa terénnych štvorkoliek, preprava osôb (8 miest).
Cena: Leto aj zima (1.7.-15.9., 24.12.-15.3.): 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb v apartmáne. Mimosezona: 9 EUR/os/noc, min. 3 osoby v apartmáne. Pripláca sa skutočne spotrebovaná elektrina. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Zbojnícka drevenica, Roman Vozárik, Bodice 31 (Bodická ulica), 031 01 Liptovský Mikuláš
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Zbojnická dřevěnice, Liptovský Mikuláš - Bodice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...