– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Zbojnická chata, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

80 % (1)

Zbojnická chata (1.960 m), Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

mob. +421 903 638 000 rezervacie@zbojnickachata.sk
Zbojnická chata [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: Horská tatranská chata ve Velké Studené dolině ve Vysokých Tatrách. Možnosti pro lehkou i náročnou turistiku, horolezení i skialpinusmus. Přístupná je nejsnadněji z konečné lanovky na Hrebienku.
Ubytování: Horská chata s celoročním provozem, zásobovaná horskými nosiči. Společná prostorná noclehárna, pohodlné ubytování i pro vícedenní pobyt. Výborná restaurace s domácí kuchyní, samozřejmě s omezeným sortimentem. Na chatě je umývárna se studenou vodou (nejsou tu sprchy) a možnost si dobít telefon (není tu však WiFi ani signál). Před chatou je suché WC. Na chatě není turistická kuchyňka pro přípravu vlastní stravy, vlastní vařič je možné použít jen před chatou.
Cena: Celoročně: 44 EUR/os/noc, členové KST, JAMES, ČHS, KČT, ALPENVEREIN a dalších spolků 22 EUR/noc, děti do 6 let 12 EUR/noc nebo zdarma (pokud spí na posteli s rodičem), nouzový nocleh na podlaze 12 EUR/noc (jen v případě obsazení chaty). Snídaně 6 EUR, večeře 12 EUR. Potřebná je vlastní vložka do spacáku nebo je možné zapůjčení povlečení za 6 EUR/os/pobyt. Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata Zbojnícka chata, Tatranská Lomnica 446, 059 60 Vysoké Tatry. Chataři: Dominika Dejczöová a Michal Brun. Majitelé chaty: KST (Klub slovenských turistů) a JAMES (Slovenský horolezecký spolek).
Poznámky: Rezervace jen přes e-mail! Používejte, prosím, zdejší formulář. Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (3. 8. 2015, 17.23)
Uživatel zde byl ubytován od 28. července 2015 do 29. července 2015.
večeře se oficiálně podává do 20.00, personál byl velmi ochotný a ještě ve 20.30 jsem večeřel.určitě vám něco dají. výborné 3 polévky již nebyly, opražený sýr s bramborem již také nebyl..vše snězeno, mimo dobrou zelňačku s klobásou. snídaně sýrová, plátkový sýr, hermelín sýr, rajče, okurka, chleba, máslíčka, ovocný džem..a výborný čaj(na mě moc sladký:-), tradiční skvělá borovička, také borovička s hořcem!!! vedle v kuchyňce se dá na plynu ohřát cokoliv, voda na čaj, polévky-vlastní, nebo i litevští turisté kychtili svou specialitu. večer romantický při svíčkách, když vypadla elektřina.. v jídelně můžete sníst i vypít co si svého donesete. obsluha vám pomůže, poradí dle možností, místní info i ranní buzení na snídani. já jsem se vyspal velmi dobře, nikdo nikoho nerušil a všichni se respektovali. složení onoho večera, asi 60% polští turisté, 10% litevští, 20% slovenští-místní, ostatní češi, anglie, či usa turisté..venku se lze ve žlabu i ,,osprchovat,,. ráno bylo navařeno, polévky: česnečka, fazolová, čočková, zelňačka..čočkovou jsem si ještě dal..akorát počasí onoho dopledne bylo mírně uplakané a mlha..sem tam kamzící, jinak v ostatní dny pobytu bylo příjemně... dávám 80%-85%,zbojnickou chatu rád opět navštívím.. ...chata se nezamyká, byla otevřená i přes noc, pro nouzové případy a pomoc bloudícím:-)
Poměr cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál90 %Okolní prostředí90 %Stravování80 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Zbojnická chata, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...