– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Arcibiskupský lovecký zámeček, Bílá

?? %

Arcibiskupský lovecký zámeček, Bílá

mob. +420 724 523 637 (rezervace), +420 732 945 815 (správkyně) lkonvicny@doo.cz
Arcibiskupský lovecký zámeček [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V beskydských lesích na okraji rekreační obce Bílá, 300 m od hlavní silnice a autobusové zastávky. V těsném sousedství se nachází Obůrka s divokou zvěří. Dřevěný kostel sv. Bedřicha 750 m. Centrum Bílé a lyžařské středisko 1,2 km.
Ubytování: Dřevěný lovecký zámeček, který kdysi sloužil jako oblíbené letní sídlo olomouckých arcibiskupů, chráněný jako kulturní památka. Možnost pronájmu celého objektu k ubytování. Zámeček (velká chata) má kapacitu 16 lůžek v 5 pokojích (v přízemí 2x3, 1x4 lůžka, v patře 1x3 lůžka, v podrkoví 1x3 lůžka), na každém pokoji je umyvadlo. V přízemí je plně vybavená velkokapacitní kuchyně, sprchy, WC, velká společenská místnost s posezením, TV, WiFi a starobylými kachlovými kamny (ta však není možno používat). Terasa s posezením a ohništěm. Před zámečkem je velká travnatá plocha, za suchého počasí je možné využít ji ke hrám (fotbal atd.). Možno využít i pro společenské akce a oslavy. Možnost uložení kol a lyží přímo v chatě, případně v uzamykatelném sklepě.
Cena: Celoročně: 4.000 Kč/zámeček/noc (tj. při ubytování 16 osob 250 Kč/os/noc). Energie jsou v ceně.
Adresa: Arcibiskupský lovecký zámeček, Bílá 112, 739 15 Bílá. Provozovatel: Biskupství ostravsko-opavské, Biskupské lesy. Kontaktní osoba: Ing. Libor Konvičný, ředitel BL. Správkyně chaty: Marie Němcová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Arcibiskupský lovecký zámeček, Bílá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby