– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Zálesák, Desná - Pustiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Zálesák, Desná - Pustiny

Penzion Zálesák [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V Jizerských horách, v části Desné Pustiny, na odlehlém místě u lesa, s překrásným výhledem do údolí na Tanvald, Černou studnici či Špičák. Chalupa je na jižním svahu pod Hutní horou v nadmořské výšce 695 m. Přístup je po zpevněné cestě, v zimě bývá nutné použít řetězy. Nejbližší restaurace a prodejna potravin 2 km. Lyžování: Příchovice 3 km, Černá Říčka 4 km. Vlaková zastávka Desná-Pustinská 2 km.
Ubytování: Chalupa se 3 samostatnými pokoji (2-lůžkový, 3-lůžkový a 5-lůžkový, který je rozdělen na dvě části, 2 přistýlky). Každý pokoj má vlastní soc. zařízení. Společná prostorná kuchyně s kompletním vybavením. Společenská místnost s TV+SAT. V létě je k dispozici venkovní bazén, terasa, grilování. Přímo u chalupy je možnost sáňkování a bobování.
Cena: Léto (1.7.-31.8.): 2.600 Kč/chalupa/noc, jen týdenní pobyty. Zima (1.12.-31.3.): 2.900 Kč/chalupa/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezóna (1.9.-30.11., 1.4.-30.6.): 1.900 Kč/chalupa/noc. Povlečení a spotřeba elektřiny do 50 kW/týden je v ceně. Doplácí se dřevo (400 Kč/m3) a místní poplatek.
Adresa: Penzion Zálesák (chalupa Zálesák), Marie Vítková, Na Moravě č.p. 292, Desná II - Pustiny, 468 61 Desná
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Zálesák, Desná - Pustiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...