– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická základna, Návsí u Jablunkova

?? %
mob. +420 606 347 153, +420 792 375 441 balcarkova.lydie@ddmbohumin.cz
Turistická základna [Zvětšit - nové okno]
72 0
Umístění: V klidném podhorském prostředí Beskyd, v okrajové části Návsí. Od vlakového nádraží Návsí po žluté turistické značce směr Kozubová asi 30 minut pěšky. Autobusová zastávka (Návsí, Jasení, Warcop) 700 m. Vhodný výchozí bod pro túry v Beskydech. Lyžování: skiareál Mosty u Jablunkova 7,7 km. Jablunkov (obchody, restaurace, kino) 3 km. Letní koupaliště 4 km. Příjezd autem je možný až k základně.
Ubytování: Turistická základna s kapacitou 32 osob v zimě a 72 osob v létě, pro dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce i rodinné pobyty. V suterénu budovy jsou sprchy, umývárny, WC. V přízemí je vybavená kuchyně (sporáky, lednice, nádobí atd.), sklad potravin, jídelna (TV+SAT), WiFi, klubovna, WC, 8-lůžkový pokoj. V patře jsou 4 pokoje (1x4, 1x6, 2x8 lůžek), koupelna, WC. Areál je oplocen, možnost parkování. V létě je možné ubytování také ve 20 stanech s podsadou pro 2 osoby s veškerým vybavením (spacák, deka, molitanová matrace, polštáře a povlečení). Neumožňujeme pobyt se zvířaty.
Cena: Celoročně: 120 Kč/os/noc. Zapůjčení lůžkovin 90 Kč/os/pobyt. Připlácí se provozní poplatek 900 Kč/noc (zahrnuje otop, el. energii, vodu, čistící prostředky atd.), tento poplatek se rozpočítává na počet všech přítomných hostů v daném dni na TZ v Návsí. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Turistická základna Návsí (TZ Návsí), Návsí 31E, 739 92 Návsí. Správkyně TZ: Renáta Královičová. Provozovatel: DDM Bohumín (Fontána). Kontaktní osoba: Lýdie Balcárková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická základna, Návsí u Jablunkova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...