– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Základna U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Základna U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení

Přírodní park Orlice
Základna U Suchého dubu [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: Na okraji rozlehlého lesa, 300 m od Dolního Jelení, na cestě k rybníku Hanzlíkovec. Ideální východisko pro hvězdicovité výlety za přírodou pěšky i na kole. Zajímavosti v okolí: dřevěný kostel ve Velinách, Muzeum afrických kultur v Holicích, malebná obec Chocně (výstava Geomag, koupaliště, příjemná restaurace U Zvonu). Obchod na náměstí v Horním Jelení 2,5 km.
Ubytování: Základna (chata) a tábořiště, k pronájmu po celý rok. Základna (chata, i pro turistickou veřejnost): hlavní místnost (vytápěná kamny, dvoupatrové postele pro 24 osob, velký jídelní stůl), kuchyň (el. sporák s troubou, rychlovarná konvice, základní nádobí pro 25 lidí, hrnce), suché WC, elektřina 230 V, venku je ohniště, obrovská louka. Tábořiště (jen pro dětské organizace): 25 podsadových stanů, vojenský hangár ZS-2, pitná voda v cisterně, polní plátová kamna, plynový sporák na 10 kg PB bombu, nářadí, nádobí, stoly a lavice, žlaby s kohouty a polní sprcha. Na základně není pitná voda (nutno dovážet, kárka a 50 l barel je na základně).
Cena: Základna (chata): turisti 50 Kč/os/noc (dětské organizace 40 Kč/os/noc, skauti 35 Kč/os/noc), minimálně 600 Kč/základna/víkend. Cena platí celoročně. Tábořiště: dětské organizace 35 Kč/os/noc, min. 6.000 Kč/tábořiště/týden. Připlácí se spotřeba elektřiny a plynu. Spí se ve vlastních spacácích, hosté sami zajišťují úklid.
Adresa: Základna a tábořiště U Suchého dubu, 533 74 Horní Jelení. Správce základny: Jiří Šťovíček, skautské středisko Polaris Pardubice, Sladkovského 96, 530 02 Pardubice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Základna U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby