– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Skautská chata, Dolní Bečva - Horní Rozpité

?? %
mob. +420 604 254 991 dolni.becva@seznam.cz
Skautská chata [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V Dolní Bečvě, asi 7 km pod Radhoštěm, 700 m od řeky Bečvy. 20 minut chůze od autobusové zastávky (směr Rožnov, směr Prostřední Bečva - Pustevny), obchodu a centra Dolní Bečvy, přitom ale schována v lese. Terén je kopcovitý s jižním svahem, před chatou je rovný plácek cca 500 m2. V okolí valašský skanzen, zábavní park a lanové centrum v Rožnově, Martiňák, Pustevny, Radhošť (lyže, pěší turistika, cykloturistika).
Ubytování: Skautská chata s celoročním provozem, s možností ubytování i pro veřejnost pro nejvýše 25 osob. V 1. patře chaty je prosklená přístavba, chodba, 1x WC, 1x WC s koupelnou, hlavní společenská a spací místnost s kapacitou 12 postelí a kuchyňka s vybavením pro 25 osob. V podkroví jsou dva pokoje na spaní (v každém 4 postele). Nutné mít vlastní spacáky.
Cena: Celoročně: 130 Kč/os/noc, děti do 3 let zdarma, minimálně 1.000 Kč/základna/noc. Připlácí se spotřeba elektřiny 20 Kč/kWh a rekreační poplatek. Pes 50 Kč/noc. Dřevo na topení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Skautská chata, Horní Rozpité 295, 756 55 Dolní Bečva. Provozovatel: Michael Bartoň. Kontaktní osoba: Václav Dobrozemský.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Zdenek (8. 1. 2014, 13.33)
Dobrý den Mám zájem využít pronájem vaší skautské základny. Nemohu vám ihned sdělit termín. Mužete mi prosím poskytnout informace jaká je kapacita chaty a zda víkendy na přelomu března a dubna jsou volné? Děkuji a přeji hezký den. Zdenek Holiš

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Skautská chata, Dolní Bečva - Horní Rozpité
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby