– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Zádielská chata - hájovna, Bôrka - Zádielská dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Zádielská chata - hájovna (490 m), Bôrka - Zádielská dolina

Zádielská chata - hájovna [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V závere Zádielskej doliny, v centre Národného parku Slovenský kras, priamo pri turistickom rázcestí Zádielská dolina. Zádielská tiesňava je najväčší krasový kaňon na Slovensku. V blízkosti sa nachádzajú hrady Krásná Hôrka a Turnianský hrad. Od obce Bôrka je možný prístup autom až k chate (4 km, v zimných mesiacoch sa treba informovať či je cesta odhrnutá), od obce Zádiel je možný príchod tiesňavou iba pešo (3 km).
Ubytování: Chata (bývalá horáreň) s celoročnou prevádzkou, vhodná pre turistov aj rodiny s detmi. Možný je prenájom celej chaty aj jednotlivých izieb. V chate sú tri izby (2-lôžková, 2-lôžková s 2 prístelkami a 3-lôžková), spoločná kúpeľňa, WC, kompletne vybavená kuchyňa a letná terasa. Pred chatou sa nachádza ohnisko a možnosť parkovania. Možnosť stravovania v občerstvení vzdialenom 350 m (na mape je uvádené ako Zádielská chata Ranč), vopred je možné objednať si raňajky, polpenziu aj plnú penziu. Občerstvenie je v prevádzke celý rok (mimo sezonu cca 10-16 hod., v sezone cca 10-21 hod.).
Cena: Leto: 1-7 osôb 10 EUR/os/noc (vrátane obliečkov), ďalšia osoba vo vlastnom spacáku 5 EUR/noc. Zima: 1-7 osôb 12 EUR/os/noc (vrátane obliečkov), ďalšia osoba vo vlastnom spacáku 5 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Zádielská chata (maďarsky Szádelői menedékház) - bývalá horáreň, Zádielská dolina, Národný park Slovenský Kras, Bôrka 138, 049 42 Bôrka. Chatár: Milan Branna.
Poznámky: Chata je v roku 2017 mimo prevádzky, prechádza rekonštrukciou.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Zádielská chata - hájovna, Bôrka - Zádielská dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby