– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chaty Winter & Summer, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chaty Winter & Summer [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V nádhernom prostredí s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier. Priamo v horskej dedinke Ždiar (896 m n.m.) medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Blízkosť jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk. Možnosť sa naraňajkovat a naobedovat 100 m od chatiek v penzione Winter & Summer Resort (25% zľavy).
Ubytování: Dve luxusné novopostavené zrubové chaty, každá s kapacitou 8 osôb. Chaty sú vybavené zabezpečovacím systémom a centrálnym elektrickým vykurovaním. Predsieň s úložným priestorom, kúpeľňa, jedálenský kút, plne vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, varná doska, varná konvica, barový pult, riady), hala, krbová pec pre spríjemnenie zimných večerov, rohová sedacia súprava, LCD TV-SAT, DVD, CD, podkrovie (2x spálňa). Veľká priestranná terasa s výhľadom. Každá chata má 2 parkovacie miesta. Grill. Kvalitné matrace a damaškové posteľné prádlo. Postieľka a vanička pre malé deti.
Cena: Leto: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Zima: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Mimo sezónu: 70 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok obci Ždiar, bielizeň, energie atď.).
Adresa: Chaty Winter & Summer (Chaty Zima a Léto), Miroslav Havrila, Ždiar 671 a 672, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaty Winter & Summer, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby