– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Westernové městečko, Boskovice

?? %

Westernové městečko (460 m), Boskovice

mob. +420 739 000 259 (ubytování), +420 ‭603 258 536‬ (majitel) ubytovani@westernove-mestecko.cz
Westernové městečko [Zvětšit - nové okno]
44 0
Umístění: V opuštěném pískovcovém lomu na SV okraji Boskovic, 2 km od centra (z náměstí po modré turistické značce). Propast Macocha v Moravském krasu 19 km. Westernové městečko leží ve vzdálenosti asi 40 km od Brna, Svitav i Prostějova. V okolí výlety pěšky i na kole do nejvyšších částí Drahanské vrchoviny.
Ubytování: Westernové městečko s hotelem, sruby, stany, restaurací a mnoha atrakcemi. Mimo komfortnější ubytování možnost přenocování ve srubech (v každém 7-8 postelí a skládací vojenská lehátka, litinová kamna) a stanech s podsadou (deset 2-lůžkových, postavit vlastní stany není možné). Sociální zařízení je společné v areálu na Main Street. Celková kapacita je 44 řádných lůžek + možnost 20 míst pro vlastní karimatky jako přistýlka. Restaurace, občerstvení, westernové atrakce, lanové centrum, speciální akce, divadelní představení, bály atd. Rekreační středisko je v provozu v měsících 05-09.
Cena: Stan s podsadou: 150 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, nutný vlastní spacák. Kanadský srub: 3.000 Kč/srub/noc (max. 10 osob), nutný vlastní spacák. Rekreační poplatek 7 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Westernové městečko Boskovice (Westernpark, Western park), Komenského 50, 680 01 Boskovice. Majitel: Luboš Jerry Procházka. Kontaktní osoba: Nel Valentová.
Aktualizace:
Video: Představení westernového městečka

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Westernové městečko, Boskovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby