– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Waldhof, Úvalno u Krnova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Waldhof, Úvalno u Krnova

Ubytování v soukromí Waldhof [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Na samotě v lesích mezi Úvalnem, Býkovem a Krnovem, od okraje vesničky Býkov 200 m. Možnost dopravy autobusem do Býkova nebo po domluvě jsme vás schopní vyzvednout autem v Úvalně. Nejbližší hospoda a obchod cca 4 km. V létě je tu nádherně (v lese plno hub, malin, jahod, borůvek, ostružin), kolem domu vede cyklostezka a jsou zde turistické trasy na okolní rozhledny (Úvalno, Cvilín). V zimě vede před domem běžkařská stopa, nejbližší vlek je 10 km.
Ubytování: Dvoupatrový rodinný dům (ubytování v soukromí) s kapacitou 20-25 osob v 5 pokojích pro hosty (2 větší pokoje, 3 menší). Společné soc. zařízení, kuchyňka, společenská místnost s krbem, TV, WiFi, společenské hry a letní terasa. Hostům je k dispozici přízemí a 1. patro, nejvyšší patro obývají majitelé. Vhodné pro pobyty rodin s dětmi a pro turisty. Nabízíme kontakt se zvířaty (chováme psy).
Cena: Celoročně: s vlastním spacákem nebo vlastním povlečením 180 Kč/os/noc, se zapůjčeným povlečením 230 Kč/os/noc. Ceny jsou garantované při ubytování 3 a více osob, i jen na jedinou noc (i v hlavní sezóně). Ceny jsou konečné (obsahují i veškeré poplatky a energie).
Adresa: Rodinný dům Waldhof (ubytování v soukromí Němcovi, původně dům U lesního muže), Pavlína Němcová, Úvalno 281 (v okolí vsi Býkov), 794 01 Úvalno.
Poznámky: Ubytování od roku 2016 neslouží veřejnosti.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Waldhof, Úvalno u Krnova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...