– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Vysoká jedle, Nejdek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Vysoká jedle (750 m), Nejdek

Chalupa Vysoká jedle [Zvětšit - nové okno]
39 0
Umístění: V Krušných horách, 3 km od městečka Nejdek a 15 km od Karlových Varů na samotě uprostřed krásných lesů. 200 m od chalupy udržována běžkařská magistrála směrem na Pernink, Blatnou, Boží Dar.
Ubytování: Chata vhodná pro pobyty škol v přírodě, sportovní soustředění, oslavy narozenin a svateb. V chatě jsou 3 ložnice o celkové kapacitě 25 lůžek (13+5+7 lůžek), velká plně vybavená kuchyň s plynovým i el. sporákem, společenská místnost s TV, oddělená dámská a pánská soc. zařízení a sprchy. V případě zájmu je možné využít i 13 lůžek vedlejší budovy (9+5 lůžek). Vlastní volejbalové hřiště, malá tělocvična, ping-pong, ohniště. V zimním období vlastní 80 m dlouhý dětský lyžařský vlek umístěný na mírném svahu (pro začátečníky).
Cena: Celoročně: 1 noc 2.000 Kč/chata/noc, 2 noci 1.800 Kč/chata/noc, 3 a více nocí 1.600 Kč/chata/noc. Pro rozšířenou kapacitu 39 lůžek příplatek 500 Kč/noc. Příplatek za energie podle skutečné potřeby + ložní prádlo (možno však použít vlastní). Pro návštěvníky tohoto webu pro mimoprázdninové pobyty sleva 10 % z uvedených cen.
Adresa: Chalupa Vysoká jedle (chata Vysoká jedle), Tomáš Hejtmánek, Vysoká Jedle 23, 362 21 Nejdek
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Vysoká jedle, Nejdek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby