– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Sóki Vojtech, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

65 % (2)
Ubytování Sóki Vojtech [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: V kúpeľnom mestečku Veľký Meder. V tichom prostredí, 1 km od termálneho kúpaliska. Potraviny 3 minúty. Reštaurácia 5 minút. Hospôdka (piváreň, kaviáreň) v mieste, posedenie s terasou pre našich hostí zvlášť.
Ubytování: Privát s kapacitou 13 ľudí v 2 apartmánoch (5+5 osôb) a 1 izbe (3 osoby). Každá izba aj apartmán má svoje vlastné sociálne zariadenie. Spoločná kuchyňa s vybavením. Bezplatné parkovanie vo dvore. Vonkajšie posedenie pod terasou s možnosťou grilovania, hojdačky pre deti. WiFi pripojenie. Celoročná prevádzka.
Cena: Celoročne: 1 noc 15 EUR/os, 2-6 nocí 10 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 8 EUR/os/noc. V hlavnej sezóne (mesiace 07, 08) len týždenné pobyty. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne alebo izbe. Pre ubytovaných zľava na pivo 10 % v našej hospôdke.
Adresa: Ubytovanie v súkromí (apartmány), Vojtech Sóki, Lesná 90, 932 01 Veľký Meder
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (13. 8. 2014, 22.05)
Uživatel zde byl ubytován od 3. srpna 2014 do 5. srpna 2014.
Ubytovanie bolo celkom dobré, nepáčil sa nám prístup jednania majitela p.Sókyho.Na intern.bola suma 8,50€ ale platili sme 10,-€ za osobu/noc.Majit.pes nám zjedol košík od rakety, kradol ponožky, nemali sme pokoj ani keď sme jedli, behol do izby, museli sme dávať zábranu medzi dvere.Mal na intern.upozorniť, že sa vo dvore nachádza pes. Z kúpaliska nás doviezla dcéra autom, vypila kávu a za 10min.odišla. p.Sóky došiel, že nejak je nás tu veľa, že sme na jeho pozemku a mali ho informovať.Jeho tón sa nás dotkol!Nikto tam nechcel nocovať. Máme taký dojem, že konal tak preto,lebo sme mu nerobili v jeho krčme tržbu.A keď už chcel byť taký poriadkumilovný, nedal nám ani potvrdenie na 120,-€ za ubytovanie. To malo byť hádam samozrejmosťou aj bez pýtania! Keď poriadok - tak poriadok! Na jeho pozemku, ale hlavne na Slovensku p.Sóky! Toto ubytovanie nedoporučujem!Nemali sme dobrý dojem!
100 % (28. 3. 2012, 18.23)
Uživatel zde byl ubytován od 6. května 2011 do 8. května 2011.
S ubytováním jsme byli vždy velmi spokojení. Majitelé příjemní a vše bylo dle našich představ a požadavků.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Sóki Vojtech, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby