– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Tisá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Tisá

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: V Tisé pod Tiskými skalami, poblíž středu obce. Tisá je bránou k romantickému kraji Labských pískovců. V centru Tisé návštěvníky přivítá pozdně barokní kostel sv. Anny, od kterého vede přímá cesta do skalního města Tiské stěny.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 18 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Společné soc. zařízení. Možná příprava jídla ve vybavené kuchyňce.
Cena: Pokoj 2-lůžkový 195 Kč/os/noc, 3-lůžkový 175 Kč/os/noc, 4-lůžkový 160 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc (platí se v měsících 06-09). Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Tichá (posádková ubytovna), Tisá 308, 403 36 Tisá. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Tisá čp. 308. Kontaktní osoba: Rudolf Hrstka.
Poznámky: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Tisá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...