– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Příbram

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

88 % (2)

Vojenská ubytovna, Příbram

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
88 0
Umístění: V Příbrami, v městské části Zdaboř, 3 km z centra. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, nákupní možnosti, různá sportoviště, kino, museum, divadlo. Vlaková stanice Příbram 2,5 km. Příbram je turistické východisko do Brd.
Ubytování: Čtyřpodlažní ubytovna s kapacitou 88 lůžek ve 2-lůžkových pokojích. Sociální zařízení společné na patře. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem a umyvadlem s teplou a studenou vodou. Na každém patře je vybavená kuchyňka. V ubytovně se nachází recepce, společenská místnost vybavená TV, prádelna, sušárna, uschovna kol. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 a více nocí 180 Kč/os/noc, paušál na měsíc 4.600 Kč/os. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Příbram (posádková ubytovna), Poštovní 237, 261 01 Příbram-Zdaboř. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy.
Poznámky: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (3. 4. 2012, 23.07)
Uživatel zde byl ubytován od 21. června 2011 do 23. června 2011.
Typická vojenská ubytovna, pokoje po rekonstrukci, ale starší nábytek ponechán. Služby - spokojenost, ochotný personál, čisto, společnou kuchyňku jsme nevyužili, stravovali jsme se jinde. Cestujeme hodně po Česku a vyhovuje nám způsob ubytování na dva tři dny. Cena slušná, doporučuji spíše pro nenáročné hosty.
85 % (27. 3. 2012, 16.59)
Uživatel zde byl ubytován od 1. října 2011 do 10. března 2012.
V předmětné ubytovně jsem byl ubytován několikrát a to vždy po dobu dvou dnů.Se službami jsem byl spokojen a to jak s čistotou,ochotou,tak i s cenou,což je důležité. Ubytovnu bych doporučil pro několikadenní ubytování,např. při školení. Za tyto peníze úplná spokojennost.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Příbram
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...