– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Litoměřice - Předměstí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (2)
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
136 0
Umístění: V Litoměřicích, v okrajové části, v klidném a příjemném prostředí. Do centra Litoměřic 15 minut pěšky. Vlaková stanice Litoměřice - hlavní nádraží 1,5 km. Z litoměřických hradeb je nádherný výhled na staré Litoměřice s Dómským pahorkem či na panorama Českého středohoří s Hazmburkem a památnou horou Říp. Centrum Litoměřic je městskou památkovou rezervací.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 136 lůžek v pokojích buňkového typu (1-, 2- a 3-lůžkových). Každá buňka (2 pokoje) má své vlastní sociální zařízení. Možná příprava jídla v kuchyňkách na patře.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 210 Kč/noc, 2-lůžkový 195 Kč/os/noc, 3-lůžkový 175 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Cena je konečná (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Litoměřice (posádková ubytovna), Purkyňova 1714/1, 412 01 Litoměřice - Předměstí. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Purkyňova 1, Litoměřice.
Poznámky: Vojenská ubytovna je od 1.1.2013 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (8. 6. 2012, 08.39)
Uživatel zde byl ubytován od 18. května 2012 do 19. května 2012.
Ubytovna je v krásném prostředí. Cena, služby a podmínky ubytování jsou vyhovující. Litoměřice jsou nádherné!Doporučuji navštívit Litoměřice a ubytovat se zde. Kdo není náročný, bude spokojen!J.M.
80 % (4. 4. 2012, 22.00)
Byli jsme ubytovaní na této ubytovně v Litoměřicích a byli jsme spokojení.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Litoměřice - Předměstí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...