– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Kostelec nad Labem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Kostelec nad Labem

Polabí / Proboštská jezera
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
32 2
Umístění: V Kostelci nad Labem nedeleko centra. V blizkosti ubytovny se nachází restaurace, nákupní možnosti, různá sportoviště, autobusová zastávka. Vlaková zastávka Kostelec nad Labem 500 m. Koupání: Proboštské jezero 6 km, Ovčáry 4,5 km. Město Neratovice 6 km, Brandýs nad Labem 7 km.
Ubytování: Třípodlažní ubytovna s kapacitou 32 lůžek v 1- a 2-lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, umyvadlem s teplou a studenou vodou. V ubytovně se nachází recepce, na každém patře společná kuchyňka, společenská TV místnost, možnost úschovy kol. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 1-lůžkový: 1-2 noci 225 Kč/os/noc, 3 a více nocí 205 Kč/os/noc, paušál na měsíc 5.400 Kč/os. Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 a více nocí 180 Kč/os/noc, paušál na měsíc 5.200 Kč/os. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Kostelec nad Labem (posádková ubytovna), Na Sídlišti 766/12, 277 13 Kostelec nad Labem. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy.
Poznámky: Ubytovnu již neprovozuje armádní organizace.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Kostelec nad Labem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...