– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Ubytovna Zborovská, Jihlava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

50 % (1)
Ubytovna Zborovská [Zvětšit - nové okno]
62 0
Umístění: V Jihlavě, v blízkosti centra města. Masarykovo náměstí v centru Jihlavy 1 km. Možnost parkování bez poplatku na přilehlém parkovišti. V blízkosti se nachází restaurace a obchody, muzeum, kino, sportovní centra. MHD 50 m, vlakové nádraží 1 km, autobusové nádraží 400 m.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 62 lůžek v pokojích 1-lůžkových (14x), 2-lůžkových (18x) a 3-lůžkových (4x). Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené. Na pokojích umyvadlo s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné v jednotlivých buňkách (vždy pro 3 pokoje). Na každém patře je společná koupelna a sušárna, kuchyňka (vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnkou, varnou konvicí, bez nádobí) a společenská místnost s TV. V ubytovně se nachází recepce (služba 24 hodin), vstupní hala s posezením, úschovna kol, WiFi připojení k internetu.
Cena: Celoročně: pokoj 1-lůžkový 210 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 200 Kč/os/noc. Ceny obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se rekreační poplatek městu Jihlava.
Adresa: Ubytovna Zborovská (bývalá Vojenská ubytovna Jihlava), Zborovská 25, 586 01 Jihlava. Provozuje: Bessino s.r.o., kancelář Trnitá 7/24, 602 00 Brno. Provozní ubytovny: Lenka Chmelová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (21. 7. 2014, 09.57)
Uživatel zde byl ubytován od 15. července 2014 do 17. července 2014.
Rád bych dal 100%, kdyby mne v noci nepoštípali ŠTĚNICE!!!!! Kdyby to bylo možné, přiložím i foto tohoto "hmyzáka"

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Zborovská, Jihlava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby