– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna, Chrudim

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Vojenská ubytovna, Chrudim

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
109
Umístění: Na okraji města Chrudim směr Čáslav, u bývalé továrny Transporta Chrudim. Chrudim má spoustu památek, možnosti sportovního vyžití, Muzeum loutkařských kultur. V okolí Chrudimi: rozhledna Bára na Čertově skalce, zámek Slatiňany (chovná stanice koní Kladrubský vraník), keltský archeoskanzen Nasavrky, Sečská přehrada (koupání), zřícenina hradu Oheb, Heřmanův Městec (židovský hřbitov, synagoga), zámek Nové Hrady.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 109 lůžek v buňkách, které se skládají z 1- a 2-lůžkového pokoje se společným sociálním zařízením. Na každém patře je vybavená kuchyň, společenská místnost s TV. V ubytovně je recepce, prostor pro úschovu kol, prádelna, společenské místnosti s televizorem a vybavené kuchyně.
Cena: Pokoj 1-lůžkový Standard: 1-2 noci 175 Kč/os/noc, 3 a více nocí 160 Kč/os/noc. Pokoj 2-lůžkový Standard Plus: 1-2 noci 195 Kč/os/noc, 3 a více nocí 170 Kč/os/noc. Pokoj 2-lůžkový Standard: 1-2 noci 165 Kč/os/noc, 3 a více nocí 145 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i DPH, ložní prádlo i ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna Chrudim (posádková ubytovna), Na Rozhledně 880, 537 01 Chrudim. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Martina Sůrová.
Poznámky: Ubytovna je od roku 2013 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (2. 12. 2012, 14.11)
Uživatel zde byl ubytován od 24. září 2012 do 27. září 2012.
Turisté z našeho Klubu turistů v Kostelci nad Orl. byli v Ubytovně po několik dnů letos v září. S pobytem v této ubytobně jsme byli velmi spokojeni. Pracovníci ubytovny byli vstřícní, prostředí vzorné. Doporučujeme i dalším zájemcům. Turistice zdar. Jana Culková , vedoucí zájezdu turistů do Chrudimi.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Chrudim
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...