– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Vojenská ubytovna, Bučovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna, Bučovice

Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: V Bučovicích, v areálu Kasáren Bučovice, 1 km od centra města. Vlakové nádraží Bučovice 500 m, autobusové nádraží 1 km. Nákupní možnosti cca 500 m, restaurace cca 500 m. Možnost vycházek do okolí, prohlídka Bučovic (zámek a jiné kulturní památky).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 13 lůžek (samostatný objekt). Pokoje 4x 1-lůžkový, 3x 2-lůžkový a 1x 3-lůžkový, sociální zařízení je společné. Na každém pokoji jsou postele, noční stolek, šatní skříň a lampička. K dispozici je automatická pračka a sušička. Společenská místnost (TV LCD, stůl, křesla). Kuchyňka (kuchyňská linka, lednice s marazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, elektrický sporák). Parkoviště 50 m od ubytovny.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 250 Kč/noc (jen 1-2 noci 270 Kč/noc), 2-lůžkový 240 Kč/os/noc (1-2 noci 250 Kč/os/noc), 3-lůžkový 230 Kč/os/noc (1-2 noci 230 Kč/os/noc). Děti 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i DPH, ložní prádlo a ručníky, rekreační poplatek se nevybírá).
Adresa: Vojenská ubytovna Bučovice (posádková ubytovna Bučovice), areál kasáren, Sokolovská 649, Bučovice. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Vyškov. Provozní ubytovny: Zdeňka Bláhová.
Poznámky: Vojenská ubytovna od roku 2013 neslouží ke komerčnímu ubytování.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Bučovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...