– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Vita Liptov, Uherská Ves

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování Vita Liptov, Uherská Ves

Ubytování Vita Liptov [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V dedinke Uhorská Ves, 3 km od Liptovského Mikuláša a 0,5 km od Liptovského Jána. Z izieb malebné výhľady na okolité tatranské končiare. Lyž. strediska: Liptovský Ján - Javorovica 2 km, Závažná Poruba 7 km, Žiarska dolina 10 km, Jasná 15 km. Termálne kúpaliská: Liptovský Ján 1 km, Tatralandia 10 km. Obchod 100 m, reštaurácia 2 km, autobus 150 m, vlak 2 km (Podtúreň).
Ubytování: Privát s kapacitou 13 lôžok v 3 izbách (2x4, 1x5 lôžok). Každá izba je s vlastnou kúpeľňou + WC a je vybavená TV-SAT, DVD, WIFI. Spoločenská miestnosť s plne vybaveným kuchynským kutom. Suteren obýva majitel. Parkovanie zdarma.
Cena: Leto (15.6.-15.9.) a zima (6.1.-12.4.): 12,75 EUR/os/noc, min. 3 noci, min. 2 osoby na izbe (na poslednú chvíľu aj menej). Mimosezóna: 10 EUR/os/noc, min. 2 noci, min. 2 osoby na izbe. Silvester (25.12.-6.1.): 17 EUR/os/noc. Deti 2-15 rokov (celoročne) 6 EUR/os/noc, do 2 rokov 0 EUR. Možnosť zľav (podla počtu osôb a prenocovaní). Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok).
Adresa: Ubytovanie v súkromí VITA-LIPTOV (privát Vita Liptov), Ľubica Halahijová, Uhorská Ves 31, 032 03 Liptovský Ján
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Vita Liptov, Uherská Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby