– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Vinařský dům Kopeček, Dubňany u Hodonína

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vinařský dům Kopeček, Dubňany u Hodonína

Vinařský dům Kopeček [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: V centru městečka Dubňany 9 km od Hodonína. Dubňany leží na cyklistické stezce v srdci Slovácka. Naproti penzionu je pekárna, řeznictví a obchod s potravinami. Nově rekonstruované městské koupaliště (tobogan, bazény, hřiště na beach voleyball, restaurace) 500 m. Sportovní centrum Želva (bowling, squash, kuželky, sauny, masáže, posilovna, velká hala na florbal, restaurace) 900 m. V Dubňanech jsou také tři antukové tenisové kurty s osvětlením.
Ubytování: Penzion s 2- a 3-lůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, ručníky, TV, minibar. V penzionu je společenská místnost, wifi. Venku je přístřešek pro kola, kryté posezení. Součástí vybavení penzionu je kompresor na kola a nářadí na drobné opravy. Penzion má certifikaci Cyklisté vítáni. Součástí areálu je i rozsáhlá vinotéka. Majitel má také vinný sklep v Mutěnické oblasti (možnost zajištění přepravy mikrobusem).
Cena: Celoročně: 370 Kč/os/noc (jen 1 osoba na pokoji 530 Kč/noc), se snídaní 450 Kč/os/noc (jen 1 osoba 600 Kč/noc). Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Vinařský dům Kopeček, Hodonínská 306, 696 03 Dubňany. Provozovatel: Vinařský dům Kobern s.r.o. Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Kopečková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vinařský dům Kopeček, Dubňany u Hodonína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...