– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Villa Rosse, Abertamy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

70 % (4)

Penzion Villa Rosse, Abertamy

Penzion Villa Rosse [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: V Abertamech, v krásném prostředí Krušných hor v nadmořské výšce 900 m, nedaleko lyžařských areálů Pernink, Boží Dar, Klínovec a rozhledny Plešivec. Ideální místo pro výlety na kolech, pěší turistiku, houbaření.
Ubytování: Kompletně zrekonstruovaná vila s kapacitou 22-24 osob vhodná pro skupiny rodin s dětmi či uzavřenou společnost. Ve vile je 7 pokojů (1x2, 5x3 a 1x5 lůžek), pokoje jsou prosvětlené, na každém je vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a WiFi. Dvě společenské místnosti (bar, Playstation + hry, TV, DVD, společenské hry, kulečník, šipky). Velká nově vybavená kuchyň k vlastnímu vaření, možnost i objednání stravování. K dispozici je dětská postýlka. Parkoviště ohraničené plotem. Vila se pronajímá 1-2 skupinám.
Cena: Léto (1.4.-30.11.): 260 Kč/os/noc, min. 16 osob. Zima - topná sezóna: 310 Kč/os/noc, min. 16 osob. Silvestr: 410 Kč/os/noc, min. 20 osob. Snídaně 70 Kč. Děti do 12 let se stravou sleva 30 % (mimo Silvestr). Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení, energií i závěrečného úklidu) a platí při týdenních pobytech (kratší pobyty jsou možné jen na poslední chvíli dle aktuální obsazenosti).
Adresa: Penzion Villa Rosse (nesprávně Vila Rose), Pavel Škaloud, Pražská 95, 362 35 Abertamy. Kontaktní osoba: Iveta Škaloudová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (5. 5. 2014, 10.40)
Uživatel zde byl ubytován od 2. května 2014 do 4. května 2014.
V penzionu jsme strávili víkend. Jsme 4-členná rodina se psem. Čekalo nás vřelé přijetí, ochotní majitelé, v ničem nebyl problém. V pokoji bylo teplo, snídaně dostačující, večeře teplé a vynikající! Pokud někdo nepotřebuje mít all inclusive, ale upřednosňuje klid, vlídné, téměř rodinné přijetí - vřele doporučuji!!! A podotýkám, že jsme měli smůlu na počasí, takže jsme strávili téměř celý víkend v penzionu. Velmi rádi se vrátíme, abychom prošli v lepším počasí vše, co jsme měli naplánováno nyní...
50 % (24. 9. 2013, 21.50)
Byla jsem zde na jaře na prodloužený víkend.Ubytování bylo slušné,ručníky seprané,staré.Ovšem polopenze hrozná.K snídani 1plátek šunky,1plátek levného sýra,káva odměřovaná na osobu,\\\\\\\"čaj \\\\\\\"růžový odvar.Bylo tam ještě pro upřesnění máslo a džem,ale po bohaté snídani uvedené na internetu ani stopa,což jsem obsluhující slečně řekla,tak nám udělali 1den palačinku-1ks na osobu.Večeře ušly,ale být tam týden,tak nevím co bych si z jídel.lístku vybírala.Píšu to až dnes,protože se zajímám o zimní rekreaci na rok 2014,ale sem už skutečně ne.
(24. 6. 2013, 18.52)
Uživatel zde byl ubytován od 1. ledna 2000 do 31. prosince 2000.
Dobrý den, reaguji na hodnocení paní Synkovém v zimě se v penzionu topí na 22´, pokud je někomu ještě při této teplotě chladno, tak se musí přiobléci, kuchynka je již na penzionu k dispozici klientům, na polopenzi v současné době nabízíme pouze jedno jídlo a tím pádem si nikdo nemusí nic vybírat!
65 % (10. 4. 2012, 18.49)
Uživatel zde byl ubytován od 9. února 2011 do 13. února 2011.
Chyběla tam kuchyňka. U polopenze byl jídelní lístek na každý den jste si museli večer před tím objednat co druhý den dostanete. Málo topili.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Villa Rosse, Abertamy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby