– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Villa Nova, Liberk - Uhřínov pod Deštnou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Villa Nova [Zvětšit - nové okno]
27 0
Umístění: Ve středu obce Uhřínov pod Deštnou v Orlických horách, naproti autobusové zastávce. Deštné v Orlických horách 9 km.
Ubytování: Klubové zařízení s kapacitou 27 lůžek v 9 pokojích (6x2, 3x5 lůžek). Spí se ve vlastních spacácích na zapůjčených prostěradlech. Společná kuchyně, koupelna, WC, společenka, sál. Dům je vytápěn ústředním topením. Základna je vhodná především pro skauty a organizované skupiny mládeže. Doporučení vítáno. Základnu provozuje Středisko experimentální archeologie, které provozuje i nedaleký archeoskanzen.
Cena: Léto (měsíce 06-09): 80 Kč/os/noc. Zima (měsíce 10-05): 130 Kč/os/noc. Podporujeme především mládežnické organizace. Nocleh je možné si i odpracovat. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na 1 noc.
Adresa: Turistická základna, Villa Nova Uhřínov - středisko experimentální archeologie a ekologické výchovy, Bohumír Dragoun, P.O.BOX 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Poznámky: Zařízení od roku 2016 neslouží pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Villa Nova, Liberk - Uhřínov pod Deštnou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...