– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Gloria, Donovaly

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Gloria [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Donovaloch, vyhľadávanom stredisku zimnej aj letnej rekreácie na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V Donovaloch je lyžiarske stredisko Park snow, Fun aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), rozprávková dedinka Habakuky - Dobšinského rozprávkový svet.
Ubytování: Vila s 2-, 3- a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV-SAT a pekným výhľadom na okolité hory. Vybrané izby majú balkón. Dve spoločenské miestnosti s terasou a balkónom. Spoločné kuchynky na každom poschodí. V lete záhradné posedenie a ohnisko pri chate. Možnosť raňajok aj polpenzie. Bezproblémový prístup autom, možnosť parkovania pred vilou.
Cena: Leto (7.4.-24.12.): 2-lôžková izba 42 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 34 EUR/noc), 3-lôžková 59 EUR/noc, 4-lôžková 66 EUR/noc. Zima (7.1.-7.4.): 2-lôžková izba 53 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 42 EUR/noc), 3-lôžková 73 EUR/noc, 4-lôžková 80 EUR/noc. Vianoce a Silvester (24.12.-7.1.): 25-59 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 7 EUR, polpenzia 12 EUR. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Villa Gloria (Vila Gloria, bývalá Chata Jana), Donovaly 102, 976 39 Donovaly. Kontaktná osoba: Ing. Ján Margetín.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Gloria, Donovaly
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...