– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Gardenia, Donovaly

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Gardenia [Zvětšit - nové okno]
40
Umístění: Na Donovaloch, v tichom prostredí v lokalite súkromných chát. Donovaly sa nachádzajú na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V obci sú lyžiarské strediská Nová Hoľa a Záhradište, Fun Aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), Cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), Habakuky (unikátna rozprávková dedinka pre malých i veľkých).
Ubytování: Dom s dvanástimi 2- až 6-lôžkovými moderne zariadenými apartmánmi. Apartmány majú 1-3 obytné miestnosti a kúpelňu. V každom apartmáne je kuchynská linka so spotrebičmi. Súčasťou domu je spoločenská miestnosť s krbom, minibarom a detským kútikom, vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, osláv, spoločenských podujatí aj školení. V dome je lyžiareň. Možnosť raňajok aj polpenzie. Parkovisko pred domom je osvetlené a chránené kamerovým systémom.
Cena: Leto (7.4.-24.12.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 52 EUR/apartmán/noc, 1-izbový pre 4 osoby 72 EUR/apartmán/noc, 2-izbový (4 osoby) 80 EUR/apartmán/noc, 3-izbový (6 osôb) 90 EUR/apartmán/noc. Zima (7.1.-2.4.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 75 EUR/noc, 1-izbový pre 4 osoby 100 EUR/noc, 2-izbový (4 osoby) 115 EUR/noc, 3-izbový (6 osôb) 130 EUR/noc. Veľká noc (2.4.-7.4.): 60-104 EUR/apartmán/noc. Vianoce a Nový rok: 100-155 EUR/apartmán/noc. Silvester: 140-255 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Zviera 16 EUR. Raňajky 7 EUR, polpenzia 14 EUR. Ceny platia pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Villa Gardenia (Vila Gardenia), Vladimir Lazarov, Donovaly 1402, 976 39 Donovaly
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Gardenia, Donovaly
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby