– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Villa Eva, Mariánské Lázně - Úšovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Villa Eva [Zvětšit - nové okno]
43
Umístění: V Mariánských Lázních, v krásném lesnatém a poklidném prostředí. U hotelu se nacházejí tenisové kurty. Centrum Mariánských Lázní 600 m (lázeňské parky, léčivé prameny, projížďky na koních), Zpívající fontána 1,4 km. Vlaková stanice Mariánské Lázně město 1,2 km. Rozhledna Hamelika 1,3 km. Park miniatur 2,2 km. V okolí jsou cyklostezky, možnost turistiky, Ski areál Mariánské Lázně se dvěma vleky a kabinovou lanovkou, lyžařský běžecký areál.
Ubytování: Hotel s kapacitou 43 osob v pokojích (1- a 2-lůžkových) a apartmánech (2-lůžkových). Pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, telefonem a TV+SAT. Terasa se zahradou. Hotel nabízí také kavárnu, bar a vinárnu s velkou nabídkou kvalitních vín. Parkování: 4 stání v areálu hotelu (možné objednat), dále na silnici před hotelem.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně. Sezona (9.4.-31.10): pokoj 1-lůžkový 1.095 Kč/noc, 2-lůžkový 1.395 Kč/pokoj/noc (přistýlka 800 Kč/noc), apartmán 1.795 Kč/apartmán/noc. Mimosezona (1.11.-8.4.): pokoj 1-lůžkový 995 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 1.195 Kč/pokoj/noc (přistýlka 750 Kč/noc), apartmán 1.595 Kč/apartmán/noc. Domácí mazlíčci zdarma. Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Ceny jsou konečné (vč. všech poplatků i vysokorychlostního internetu) a platí i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Villa Eva (Vila Eva), Jan Frkal, Anglická 299, 353 01 Mariánské Lázně - Úšovice. Kontaktní osoba: Ladislav Tyl.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Villa Eva, Mariánské Lázně - Úšovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...