– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Villa Bella, Prešov - Vydumanec

90 % (1)
mob. +421 948 022 177 rezervacie@villabella.sk
Villa Bella [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Prešove, v tichej časti mesta Vydumanec, 4 km od historického centra metropole Šariša. Vlaková stanica Prešov 6 km. V okolí je krásna príroda a možnosti výletov. Zrúcanina Šarišský hrad 10 km. Drevený kostol Brežany 11 km.
Ubytování: Penzión s kapacitou 10 osôb v 4 príjemne zariadených izbách. Na každej izbe je TV-SAT, rádiobudík, WiFi pripojenie. Soc. zariadenie je spoločné. Posedenie na terase, možnosť požičania grilu. Záhrada s možnosťou hrania loptových hier. Výdatné domáce raňajky, tiež možnosť pripraviť si občerstvenie, kávu alebo čaj z našich zásob za ľubovoľný poplatok. Parkovanie vo dvore alebo v garáži.
Cena: Pracovné dni (po-pia): izba 2-lôžková 30 EUR/izba/noc (iba 1 osoba na izbe 20 EUR/noc), 3-lôžková 40 EUR/izba/noc, prístelka 10 EUR/noc, skupiny 6 a viac osôb 12 EUR/os/noc. Víkendy (pia-po): izba 2-lôžková 25 EUR/izba/noc, 3-lôžková 35 EUR/izba/noc, prístelka 10 EUR/noc, skupiny 4 a viac osôb 12 EUR/os/noc. Raňajky 5 EUR. Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. Pes 3 EUR/noc. Parkovanie vo dvore zdarma, garáž 2 EUR/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzión Villa Bella (Vila Bella), Líščia 11587/1, Prešov - Vydumanec. Vedúci: Viera Goga-Ferková. Prevádzkovateľ: Mariolla, spol. s r.o., Prešov.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, 2016. Placená inzerce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (15. 7. 2016, 15.48)
Uživatel zde byl ubytován od 17. dubna 2016 do 20. dubna 2016.
Velice příjemná paní majitelka, která udělá, co vám na očích uvidí. Umístění sice dál od centra, ale zase v klidné vilové čtvrti s hezkým výhledem. Původně luxusní vila nyní používaná jako penzion - proto nejsou koupelny přímo na pokojích. Je jich tu však několik, fronty netvoří a celkově prostředí působí příjemně rodinně.
Poměr cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí90 %Stravování90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Villa Bella, Prešov - Vydumanec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...