– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vilka Cibulka, Ižipovce u Prosieku

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vilka Cibulka [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V malebnej dedinke Ižipovce, 1,5 km od brehu Liptovskej Mary. Aquapark Tatralandia 9,3 km, Bešeňová 10 km. Tipy na výlet: Prosiecka dolina 2,5 km, Liptovský hrad 4,1 km, Archeoskanzen Havránok 7,7 km, vodopád Lúčky 16 km, Demänovská ľadová jaskyňa 22 km, skanzen Pribylina 31 km. Lyžovanie: skiareál Jasná - Chopok 30 km.
Ubytování: Rekreačný dom rozdelený na 2 časti (chata A, chata B) so samostatnými vchodmi. Pred domom je parkovisko, 2 altánky, záhradný krb, detská preliezačka so šmýkačkou. Chata A (8 lôžok): vybavená kuchyňa (mikrovlnka, sporák, chladnička), 2 WC, sprcha, obývačka s krbovou vložkou, TV+SAT, dve 4-lôžkové spálne. Chata B (5 lôžok a 2 prístelky): vybavená kuchyňa (mikrovlnka, sporák, chladnička), WC, sprcha, obývačka s nádherný krbom, TV+SAT, dve spálne (2- a 3-lôžková).
Cena: Chata A: 7-8 osôb 80 EUR/chata/noc, 6 a menej osôb 70 EUR/chata/noc. Chata B: 5-7 osôb 50 EUR/chata/noc, 4 a menej osôb 40 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (vratane elektriny, posteľného prádla, rekreačného poplatku) a platia pri ubytovaní na 2 a viac nocí (cez letné prázdniny pri ubytovaní na 5 a viac nocí). Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester iba celý objekt za 1.400 EUR/týždeň).
Adresa: Vilka Cibulka (chata Cibulka), Jan Cibula, Ižipovce 8, 032 23 Ižipovce
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vilka Cibulka, Ižipovce u Prosieku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby