– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Viktoria, Liptovský Mikuláš - Demänová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Viktoria [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: Na začiatku obce Demänová, brány Demänovskej doliny. Autobus, obchod 500 m. Supermarkety 3 km. Lyžovanie: Jasná 10 km (záchytné parkovisko, od ktorého sú skibusy zadarmo 4 km). Aquapark Tatralandia 7 km, Thermalpark Bešeňová 18 km, Demänovské Jaskyne 5 km, motokárová hala 5 km. Prírodné kúpanie Liptovský Ján 7 km, pláž na severnom brehu Liptovskej Mary 8 km.
Ubytování: Tri 4-lôžkové apartmány s balkonom a 2-lôžková izba s balkonom. Apartmány majú vlastné soc. zariadení, jeden apartmán má aj kuchynku. Izba má kúpelňu na chodbe. Spoločná kuchyňa (2 sporáky, 2 chladničky, 2 drezy, mikrovlnka), hala (krbová pec, TV, rádio), detský kútik (hračky, rozprávkové knižky). V celom dome je wifi. Miestnosť so stojanmi na lyže a bicykle. Rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhr. posedením, murovaným grilom, pieskoviskom a hojdačkou pre deti. Parkovanie vo dvore.
Cena: Leto (1.7.-15.9.): 2 noci 10 EUR/os/noc, 3-5 nocí 9 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 8 EUR/os/noc. Zima (24.12.-5.3.): 2 noci 12 EUR/os/noc, 3-5 nocí 11 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Mimosezona: 2 noci 9 EUR/os/noc, 3-5 nocí 8 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 7 EUR/os/noc (min. 2 osoby). Deti do 12 rokov 20 % zľava, deti do 3 rokov zdarma. Platba aj v českých korunách. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok) a cez leto a zimu platné pri ubytovaní 4 osôb v apartmáne.
Adresa: Vila Viktoria, Erika Devečková, Obchodná 235, 031 01 Liptovský Mikuláš - Demänová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Viktoria, Liptovský Mikuláš - Demänová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...