– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vila Panorama, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Vila Panorama [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: V lokalite Antošovský vrch, ktorý je súčasťou obce Ždiar, s krásnym výhľadom na Belianske Tatry. Lyžiarske strediská: Ski Bachledová 2 km, Ski Strachan 4 km, Ski Strednica 5 km. Turistické ciele: náučný chodník Monkova dolina-Kopské sedlo, Kežmarská chata (prístup z Tatranskej Kotliny), Bachledová (vyhliadková vež, cyklotrasy) 2 km.
Ubytování: Vila (penzión) s izbami a apartmánmi. Apartmány (2x4 lôžka): predsieň, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 válendami, chladnička, rýchlovarná konvica. Izby (1x2, 2x3 lôžka): manželská posteľ (+válenda). Rodinná izba (1x4 lôžka): spálňa s manželskou posteľou a válendou, izba s válendou, chladnička, rýchlovarná konvica. Všetky izby a apartmány sú vybavené balkónom, TV+SAT, sprchou a WC. Vo vile je wifi. Vonku je záhradný gril. Parkovanie priamo pred vilou. Možnosť polpenzie.
Cena: Zima (1.9.-27.12., 2.1.-31.3.): apartmán 45 EUR/apartmán/noc, rodinná izba 40 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 30 EUR/izba/noc, 2-lôžková 20 EUR/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Silvester (27.12.-2.1.): apartmán 70 EUR/apartmán/noc, rodinná izba 64 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 51 EUR/izba/noc, 2-lôžková 34 EUR/noc, min. 4 noci. Stravovanie: raňajky 5 EUR, večera 5 EUR (deti 5-15 let 3 EUR). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku).
Adresa: Vila Panorama, Štefaňáková Renáta, Antošovský vrch 45, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vila Panorama, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...