– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Milica, Rajecké Teplice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Milica [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: Na tichom mieste v centre Rajeckých Teplíc, malého kúpeľného mestečka zasadeného do prekrásnej prírody Rajeckej doliny, medzi pohoriami Malej Fatry a Strážovských vrchov. Farma Prístavky Stránske (kone, kozy, prasiatka atď.) 3 km. Rajec (golf, kúpalisko, muzeum) 7 km. Lyžiarske stredisko Rájecká Lesná 13 km.
Ubytování: Vila s izbami a apartmánmi. Vo vile je spoločenská miestnosť s kuchynkou, malé fitness. Možnosť raňajok. Izby: sedem izieb je 2-lôžkových (manželská posteľ alebo oddelené lôžka), dve sú 3-lôžkové. Štandardné izby majú TV, rádio, rýchlovarnou kanvicu a vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha), ďalšie izby sú väčšie a majú aj SAT. Apartmány: 2x3, 1x4 lôžka. Apartmány sú vybavené TV+SAT, kuchynským kútom (el. dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička), soc. zariadením (WC, kúpeľňa s vaňou/sprchou). Jeden 3-lôžkový apartmán je mezonetový so samostatným vchodom.
Cena: Izby: 2-lôžková štandard 22 EUR/izba/noc, 2-lôžková nadštandard 30 EUR/izba/noc, 3-lôžková 42 EUR/izba/noc, pri ubytovaní iba 1 osoby 16 EUR/noc. Apartmány: klasický 42-50 EUR/apartmán/noc, mezonetový 26-35 EUR/apartmán/noc (podľa počtu osôb). Rekreačný poplatok 0,90 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR/os. Ceny sú vrátane energií, bielizne, uterákov a platia počas celého roka, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľavy: pri ubytovaní na 2 a viac nocí cez pracovný týždeň (od nedele do štvrtka, ceny v izbách 10-11 EUR/os/noc) alebo na 15 a viac nocí mimo leto.
Adresa: Vila Milica, Katarína Mikolášová, Školská 16/43, 013 13 Rajecké Teplice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Milica, Rajecké Teplice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby