– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Holub, Pernink

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vila Holub, Pernink

Vila Holub [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V klidné okrajové části střediskové obce Pernink s plnou vybaveností (lékař, policie, kino). Nákup 150 m (7 dnů), četné restaurace, autobus 100 m, nádraží 500 m. V místě je 6 lyžařských vleků (300 m), lyžařská škola a půjčovna lyží a bot (500 m), běžecké tratě (200 m). V okolí lesy, cyklostezky, krytý bazén a sauna (9 km), Karlovy Vary (23 km), Klínovec (13 km).
Ubytování: Byt 3+1 (apartmán) s kapacitou 8 osob ve zvýšeném přízemí rodinné vilky se zvláštním vchodem. Vchod schodištěm do předsíně přes průchozí halu s jídelním stolem, rotopedem a TV-SAT. Plně vybavená kuchyně s plynovým sporákem. Tři neprůchozí 2-lůžkové pokoje (2x přistýlka). Koupelna se sprch. koutem, 3x umývadlo, 2x oddělené WC. Letní zahradní posezení. Parkoviště pro 2 auta. Plynové topení. Majitel bydlí v patře a prochází přes obytnou halu do garáže. Ubytování je vhodné pro 1-2 rodiny s dětmi.
Cena: Léto (1.5.-30.9.): 200 Kč/os/noc. Zima (1.10.-30.4.): 240 Kč/os/noc. Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (vždy se pronajímá jako celek), na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně). Připlácí se pouze rekreační poplatky, vše ostatní je v ceně (povlečení, energie, DPH).
Adresa: Vila Holub, ubytování v soukromí (apartmán), Jiří Holub, Nádražní 333, 362 36 Pernink
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Holub, Pernink
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby