– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila Anna, Halenkov - údolí Lušová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila Anna [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V nitru Vsetínských vrchů u Halenova, v čistém a zdravém prostředí a uklidňujícím tichu. V okolí si přijdou na své pěší turisté, cykloturisté, příznivci jezdectví, koupání, golfu, horolezectví, houbaření, v zimě milovníci lyží, běžek a snowboardu. V blízkém okolí: Soláň, Bumbálka (rozhledna), sklárny Karolinka, Art Gallery Karolinka. Rožnov pod Radhoštěm (skanzen, Jurkovičova rozhledna, Gibon park) 34 km.
Ubytování: Vila se 4 apartmány, obklopená velkou zahradou s vlastním rybníkem a letním vyhřívaným bazénem. K dispozici WiFi, možnost zapůjčení TV. Před domem je vlastní lyžařský vlek s osvětlenou sjezdovkou (délka 150 m, při příznivých sněhových podmínkách je hostům k dispozici zdarma), možné také večerní lyžování, sáňkování či bobování. Apartmá Tourist (4 lůžka): bez kuchyňky, spací část oddělená závěsem, koupelna. Apartmá Standard Plus (4 lůžka): obývací pokoj s kuchyňkou, ložnice, koupelna. Apartmá Elegance (5 lůžek): obývací pokoj s kuchyňkou, dvě ložnice, koupelna vybavená parní lázní. Apartmá Luxus (7 lůžek): nejkomfortnější, v přízemí s přímým vstupem do zahrady, kuchyň (vč. myčky a americké lednice), jídelna, obývací místnost s prosklenou stěnou, krbem a akváriem, dvě ložnice, koupelna.
Cena: Apartmá Tourist: 980 Kč/apartmán/noc (tj. při 4 osobách 245 Kč/os/noc), min. 3 noci. Apartmá Standard Plus: 1.280 Kč/apartmán/noc, min. 3 noci. Apartmá Elegance: 1.750 Kč/apartmán/noc, min. 3 noci. Apartmá Luxus: 2.500 Kč/apartmán/noc, min. 4 noci. Ceny jsou konečné (vč. všech poplatků, povlečení, energií i úklidu) a platné celoročně mimo Silvestra. Možnost zlevněných skipasů do skiareálu Machůzky ve Velkých Karlovicích.
Adresa: Vila Anna, Petra Kopecká a Jaroslav Kopecký, Halenkov 630, 756 03 Halenkov - Lušová
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila Anna, Halenkov - údolí Lušová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...