– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistický hotel Veterník, Kremnica

?? %

Turistický hotel Veterník (545 m), Kremnica

mob. +421 918 278 382, pevná +421 456 742 709 hotelveternik@gmail.com
Turistický hotel Veterník [Zvětšit - nové okno]
0
Umístění: Na okraji centra historického banského mesta Kremnica. Hlavné námestie (mincovňa, múzeum mincí atď.) 700 m. Vlaková stanica Kremnica 900 m. V okolí mnoho pekných turistických trás, lyžiarske stredisko Skalka, ferraty na Skalke.
Ubytování: Turistický retro hotel (turistická ubytovňa) s reštauráciou. V hoteli sú izby (2-, 3-, 4- a 5-postelové) a apartmány. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením. Reštaurácia (pizzéria, denné menu, možnosť aj raňajok) v rekonštruovaných priestoroch, vhodná aj na školenia, oslavy a svadby. Posedenie na terase. Záhrada s altánkom a možnosťou grilovania. Vlastné parkovisko pred hotelom. Ubytovanie je vhodné aj pre lyžiarske výcviky a školy v prírode.
Cena: Ceny z roku 2016. Celoročne: izba 1-lôžková 15 EUR/noc, 2-lôžková 24 EUR/izba/noc, 3-lôžková 33 EUR/izba/noc, 4-lôžková 44 EUR/izba/noc, 5-lôžková 50 EUR/izba/noc, apartmán 35 EUR/apartmán/noc. Deti do 3 rokov zdarma. Ceny sú vrátane DPH. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc.
Adresa: Hotel Veterník (turistická ubytovňa Veterník), Veternícka 117/19, 967 01 Kremnica. Zodpovedná vedúci: Petra Tončíková.
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistický hotel Veterník, Kremnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...