– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Veselý mlýn, Číměř - Potočná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

71 % (7)
Penzion Veselý mlýn [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: Na návsi v Potočné, 3 km od centra Nové Bystřice. Autobusová zastávka 300 m. Jindřichův Hradec 15 km (aquapark). V okolí je mnoho zajímavých míst: Slavonice, Dačice, Landštejn, Červená Lhota, Třeboň, koupání v rybnících a koupalištích, běžkařské trasy i sjezdovka.
Ubytování: Rodinný penzion pro nenáročné ve starém mlýně s kapacitou až 30 lůžek (v zimě méně). Pokoje jsou jednoduché, 2-, 3- a 4-lůžkové s vlastním soc. zařízením. Společenská místnost s televizí, kuchyňka s plným vybavením (rychlovarná konev, mikrovlnka, lednice, nádobí). Před penzionem je gril, ohniště, pískoviště, posezení na dvoře nabo na zahradě. Úschova kol. V letních měsících je na půdě k dispozici krytý bazének s chladnější vodou. Pro větší skupiny možnost prodeje sudu piva a zapůjčení výčepního zařízení.
Cena: Celoročně: 220 Kč/os/noc, děti do 10 let 120 Kč/os/noc, malé děti bez nároku na lůžko 50 Kč/noc. Připlácí se spotřeba dřeva. Parkování i domácí mazlíček zdarma. Ceny platí při ubytování na 2 a více nocí, v hlavní sezóně (1.7.-31.8.) jen týdenní pobyty (so-so). Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (pokud již v penzionu někdo pobývá). Rekreační poplatek a povlečení je v ceně.
Adresa: Rodinný penzion Veselý mlýn, Karel Lutovský, Potočná u Nové Bystřice 2, 378 32 Číměř
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (12. 9. 2015, 15.02)
Uživatel zde byl ubytován od 9. května 2015 do 14. května 2015.
Nejezděte do Veselého mlýna, pokud jste zbožňovatelé all inclusiv a podobných globalizovaných vymožeností. Pokud vám něco říká svěží ráno, bublající potůček pod okny, příroda nepřeplněná kiosky a odpadky, i ten pavouk, který se vám před půl hodinou nastěhoval do kouta, ideálním místem je Veselý mlýn. Dýchá v něm atmosféra minulého, atmosféra mnoha generací mlynářských rodin, které zde po stovky let žily, pracovaly, milovaly se, rodily, umíraly. Pro ty, co prchají před globalizací, je Veselý mlýn ten správný šálek kávy. Franta Staroměstský, Staré Město
100 % (15. 5. 2014, 14.46)
Uživatel zde byl ubytován od 30. dubna 2014 do 4. května 2014.
Byla nás velká skupina 15 dospělích,a spousta dětí,Byli jsme moc spokojeni,celou dobu se nám topilo,jelikož počasí moc nepřálo.Cena moc příjemná,dokonce za malé děti se ni neůčtuje.Doporucuji si přečíst www.hormandl.estrankyblog-o-toulkach-a-vyletechkanada-2010.html
(24. 8. 2013, 14.36)
Vážená paní Zahoříková, v prvé řadě jsme levné ubytování pro nenáročné (220 Kč/os/den včetně auta a domácího mazlíčka), k dispozici jste měli paní uklízečku, její služby jste nevyužili. V případě nějakého problému jste měli tel. na paní Křížovou, kterého jste nevyužili. Při placení nikdo neprojevil žádost o reklamaci.
(18. 8. 2013, 13.25)
Když jsme uviděli ubytování, chtěli jsme hned odjet, tolik špíny a pavučin jsme ještě neviděli. Nakonec jsme bydleli ve stanu na zahradě, protože jsme byli velká skupina a náhradní ubytování by se těžko hledalo. Okolí je krásné,ale ubytování strašné!
80 % (9. 8. 2013, 19.47)
Uživatel zde byl ubytován od 9. srpna 2013 do 9. srpna 2013.
Byli jsme spokokeni,za nizkou cenu,dobrá kvalita,kuchynky méně vybavené,zařízení staršího data,ale plně funkční.Ráno vás budí šumění potoka,a občas i kohout zakokrhá.Příroda krásná,rádi se vrátíme.V.Šimk
10 % (9. 8. 2013, 13.22)
Uživatel zde byl ubytován od 2. srpna 2013 do 4. srpna 2013.
Jediné, co je tady v pohodě je cena. Jinak je všude absolutně úžasnej nepořádek a špína. První hodinu jsme strávili úklidem a pak jsme intenzívně hledali, kam se v neděli pŕestěhujeme. Česká Kanada je krásná, ale ubytování zde už NIKDY !!!!!!
85 % (10. 12. 2012, 20.41)
Byli jsme velmi spokojeni ubytování ve starém mlýně bylo pěkné,cena super,okolní příroda krásná,rádi se budeme vracet.Racková Kamila

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Veselý mlýn, Číměř - Potočná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby