– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Ve Skále, Loket

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Ve Skále, Loket

Penzion Ve Skále [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: Na okraji starobylého města Loket pod hradem Loket, naproti amfiteátru, hned u centra. Restaurace 100 m. Autobusová zastávka 500 m, vlaková 200 m. V okolí: Aquaforum Františkovy Lázně - svět vody a relaxace, Ski Březová - běžkařské tratě ve Slavkovském lese, lyžařská střediska Klínovec, Boží Dar, Bublava, Pernink, Nové Hamry, Kraslice.
Ubytování: Penzion s kvalitním ubytováním na úrovni hotelů a jedinečnou atmosférou, kdy skalní stěny prostupují až do interiéru. Kapacita 30 míst: 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky + apartmán (dva velké pokoje, sprchový kout, dvě umyvadla, oddělené WC, balkón, TV-SAT). Vybavení pokojů: sprchový kout, WC, TV-SAT, někde balkón. Společenská místnost se dvěma kychyňskými pracovišti. Prostory pro školení, konference a oslavy. Parkování přímo před penzionem. Pronájem horských kol.
Cena: Letní sezóna (měsíc 07): 600 Kč/os/noc, dítě 3-10 let 420 Kč/os/noc. Vedlejší sezóna (měsíce 05, 06, 08, 09, Silvestr): 500 Kč/os/noc, dítě 350 Kč/os/noc. Mimosezóna (měsíce 10-04): 400 Kč/os/noc, dítě 280 Kč/os/noc. Motokros: 800 Kč/os/noc. Pobyt jen na 1 noc +50 Kč/os, jen 1 osoba na pokoji +100 Kč/noc. Děti do 3 let zdarma. Akceptujeme i platby poukázkami Sodexo i Cheque Dejenuer.
Adresa: Penzion Ve Skále, Nádražní 232, 357 33 Loket nad Ohří. Kontaktní osoba: Petr Vůjtěch.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ve Skále, Loket
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...