– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Včelařský skanzen Včelařská paseka, Králová u Sence - Jánovce

?? %

Včelařský skanzen Včelařská paseka, Králová u Sence - Jánovce

+421 337 798 049 (správca), +421 245 901 130 (domovníčka), mob. +421 903 778 049 aar.moravcik@gmail.com
Včelařský skanzen Včelařská paseka [Zvětšit - nové okno]
54 0
Umístění: Na samote v krásnom lesnom parku v polovici cesty zo Senca do Sládkovičova. V blízkosti sú osady Jánovce (pozor, obec Jánovce je vzdialená viacej) a Lučny dvor. Kráľová pri Senci 4,5 km. Atrakcie v okolí: Oáza tigra ussurijskeho (Kostolná pri Dunaji) 9 km, termálne kúpalisko Vincov les (Sládkovičovo) 11 km, Ranč u Paľa (jazda na koni), splav po Malom Dunaji v Jelke 20 km, Slnečné jazerá (Senec) 10 km.
Ubytování: Včelárska paseka je najväčší včelársky skanzen v strednej Európe, má vyše 300 exponátov. Zariadenie bolo otvorené v roku 1932 ako včelárske učilište v Kráľovej pri Senci. K ubytovaniu hostí celoročne slúži dve chatky, každá po 11 lôžok s vlastnou kuchynkou. V hlavnej budove sa nachádza kuchyňa, malá sála a veľká sála (slúžiaca aj ako jedáleň, 80 miest), vhodné na organizovanie spoločenských akcií. Cez leto v hlavnej budove 9 izieb (2- až 5-posteľových, celkom 32 lôžok), každá je vybavená vlastným sociálnym zariadením a sprchou.
Cena: Chatky: leto - 1. noc 6,60 EUR/os, každá ďalšia noc 5,00 EUR/os/noc, zima - 1. noc 8,30 EUR/os, každá ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Hlavná budova (iba cez leto): 1. noc 8,30 EUR/os, ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Plná penzia 8,30 EUR, polpenzia 5,00 EUR, raňajky 2,15 EUR, možná dohoda o jedálnom lístku. Prehliadka skanzenu: dobrovoľné vstupné.
Adresa: Včelársky skanzen Včelárska paseka (skansen, včelařské muzeum), 900 50 Kráľová pri Senci - Jánovce (Lučny dvor). Správca: Rudolf Moravčík. Domovníčka: Mária Kováčová.
Poznámky: Inzerát nebyl dlouho aktualizován, zde uvedené údaje proto nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové informace, sdělte je, prosím, na info@levneubytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Včelařský skanzen Včelařská paseka, Králová u Sence - Jánovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby