– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Koruna, Dunajská Streda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

98 % (3)
Apartmánový dům Koruna [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V bezprostrednej blízkosti Thermálparku Dunajská Streda (150 m), kde môžu návštevníci výužívať celoročne wellness, saunu, masáže, kryté a otvorené bazény, detské ihriská, loptové hry, rôzne kultúrne podujatia počas letnej sezóny. V blízkom okolí: vodné dielo Gabčíkovo (15 km), cyklistická dráha vedľa rieky Dunaj, Slovakia Ring Orechová Potôň (8 km), jazda na koňoch v Dunajskom Klátove (Czajlikov ranč, 5 km), golfový klub Welten - Báč (16 km), výhliadkové plavby (loď Ondava).
Ubytování: Dom s izbami + samostatný apartmán vo dvore domu. Bezplatné parkovanie v uzavretom priestore. Na dvore domu je možnosť grilovania. Dom (11 lôžok): 4 izby (4-lôžková, 3-lôžková a 2x 2-lôžkoví), 2 WC, 2 kúpelne (sprcha), zariadená kuchyňa. Samostatný apartmán (4-lôžkový): izba (4 lôžka), kuchyňa, WC, kúpelňa (sprcha). Ubytovanie je v prevádzke od 1.5. do 30.9.
Cena: Celá sezóna: 1-6 nocí 10 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok mestu Dunajská Streda 0,87 EUR/os/noc. Ceny sú rovnaké pre izby aj apartmán a sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb. V hlavnej sezóne (mesiace 07, 08) uprednostňujeme týždenné pobyty, mimo hlavnú sezónu sú ceny platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Apartmánový dom Koruna, Ing. Nikoleta Csala, Kúpeľná ulica 8, 929 01 Dunajská Streda.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (16. 6. 2013, 17.25)
Uživatel zde byl ubytován od 13. června 2013 do 16. června 2013.
Domček blízko kúpaliska, útulne a plne zariadený, všetko čisté, bezplatné parkovanie vo dvore aj pripojenie na internet, posedenie s krbom. Majitelia veľi ochotní a príjemní. Maximálna spokojnost... ďakujeme :-)
99 % (22. 10. 2012, 11.19)
S ubytováním jsme byli velice spokojeni. K dispozici jsme měli vše, co je potřeba. Paní domácí vstřícná, rádi se sem vrátíme.
95 % (17. 9. 2012, 17.32)
Uživatel zde byl ubytován od 5. července 2012 do 12. července 2012.
S ubytováním jsme byli spokojeni. Vše čisté,nové. Paní \"domácí\" super!!! Všem doporučuji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Koruna, Dunajská Streda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...