– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vanila, Liberec - Horní Růžodol

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Vanila [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V Liberci v blízkosti Skiareálu Ještěd (15 minut MHD), Tipsport Areny (2 minuty chůze). Zastávka MHD 4 minuty chůze, autobus 10 minut, centrum Liberce 15 minut. Zábavní centrum Babylon 15 minut MHD. Koupaliště 10 minut chůze. Restaurace a obchody hned vedle penzionu.
Ubytování: Penzion s kapacitou 13 lůžek v 1- až 4-lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny lednicí a TV. Společné soc. zařízení (2x WC, 2x sprcha), vybavená kuchyňka. Letní terasa s možností grilování. Možnost snídaní.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 250 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, pro 4 osoby sleva na 200 Kč/os/noc), více nocí sleva (7 a více nocí 150 Kč/os/noc, měsíc 130 Kč/so/noc). Pro firmy ceny dohodou. Použití pračky 30 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek).
Adresa: Penzion Vanila, Klára Virthová, 28. října 91/25, 460 07 Liberec 7
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Lenka (8. 10. 2012, 11.47)
Nakonec jsme bohužel, nebo bohudík ubytovaní nebyly.Myslím,že paní je velice neseriozní člověk.Rok jsme měly rezervaci,několikrát jsem paní volala, vše bylo v pořádku.Den před naším příjezdem také.Zanedlouho po našem hovoru(asi 2h.)mi přišla pouze sms,že rezervaci ruší...prý měla autonehodu.??Je ale zvláštní,že 14dní před tím už zájemcům o ubytování tvrdila,že už pokoje nepronajímají...Paní mi po své sms nezvedala telefon,neodpověděla na mou sms.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vanila, Liberec - Horní Růžodol
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby