– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Valašská chalupa, Rusava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Valašská chalupa, Rusava

Valašská chalupa [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Na Rusavě v Hostýnských vrších. V blízkosti chalupy je malý rybník a koupaliště (solární ohřev, tobogán, skluzavka, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště). V Rusavě jsou 3 restaurace, 2 tenisové kurty. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, náročnou terénní cyklistiku (bikemaraton Drásal), horolezectví (skály u Lukova a na Držkové, 8 km), lyžování (Ski Areál Rusava 100 m) i běžky (Hostýnská magistrála).
Ubytování: Zrekonstruovaná chalupa se zachovaným rázem. Přízemí: 2- a 3-lůžkový pokoj, spol. místnost (kabelová TV, DVD), kuchyň (el. sporák s troubou, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, topinkovač, lednice, mrazák), koupelna, WC, lyžárna. Patro: dva 2-lůžkové pokoje, 5-lůžkový pokoj s TV, 2x koupelna, kuchyň (lednice, mrazák, el. varná deska, mikrovlnka, varná konvice, remoska, toustovač), jídelna (kabelová TV, DVD). V chalupě je sauna (8 osob), masážní bazén (6 osob), venkovní terasa (gril, udírna, plastový nábytek), zahradní posezení, pískoviště, el. šipky, wifi, elektronické zabezpečení, úschovna kol a lyží, uzamykatelné parkoviště.
Cena: Sezóna (1.5.-30.9. + Velikonoce): 3.640 Kč/chalupa/noc včetně energií, jen týdenní pobyty. Vánoce a Silvestr: 4.200 Kč/chalupa/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezóna (1.10.-30.4.): 3-6 nocí 2.500 Kč/chalupa/noc, 7 a více nocí 250 Kč/os/noc (v topné sezóně min. 8 osob). Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (dítě 5 Kč/noc). Povlečení vlastní nebo za 30 Kč/os/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Mimo hlavní sezónu se připlácí spotřeba energií.
Adresa: Valašská chalupa, Stanislav Ondroušek, Rusava 23, 768 41 Rusava
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (9. 4. 2012, 12.46)
Uživatel zde byl ubytován od 5. ledna 2012 do 9. ledna 2012.
Spokojenost po všech stranách, včetně ubytování a okolí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Valašská chalupa, Rusava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...