– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion UPJŠ, Danišovce

?? %
mob. +421 915 995 371 jozef.skokan@upjs.sk
Penzion UPJŠ [Zvětšit - nové okno]
64
Umístění: V malej obci Danišovce, 5 km od Spišskej Novej Vsi. Levoča 12 km. Okolie Danišoviec je vhodné na cykloturistiku (napr. 16km okruh Spišská Nová Ves - Košiarny briežok - Čingov - Spišská Nová Ves). Dobré podmienky sú pre plávanie (krytá plaváreň Spišská Nová Ves), tenis (Spišská Nová Ves), skalolezectvo (Dreveník, Slovenský raj), vodáctvo (splav Hornádu). Lyžovanie: Plejsy pri Krompachoch 22 km, Ferčekovce, Poráč - Brodok v Poráčskej doline, Závada a Skipark Levoča v Levočskej doline.
Ubytování: Penzión s kapacitou 64 osôb v izbách (26x2, 2x3 lôžka) a apartmánoch (2x 2-lôžkový s prísteľkou). Všetky izby aj apartmány sú s vlastným soc. zariadením. Polyfunkčná jedálenská miestnosť, vlastná kuchyňa, parkovisko. Rekreačné stredisko okrem individuálnych pobytov ponúka možnosť usporiadania seminárov, konferencií a telovýchovných aktivít. Možnosť stravovania pre skupiny 15 a viac osôb.
Cena: Izba: 15 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Apartmán: 50 EUR/apartmán/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľava 10 % z ceny ubytovania pre: 1) pobyty na 5 a viac nocí v mesiacoch 06-08, 2) pre študentov vysokých škôl na 2 a viac nocí, 3) pre organizované skupiny zákl. a stredných škôl (min. 15 osôb, min. 2 noci) s využitím stravovania. Polpenzia 12 EUR (deti 7 EUR), plná penzia 17 EUR (deti 9 EUR). Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Penzión UPJŠ Danišovce (Učebno-výcvikové zariadenie Danišovce, UVZ Danišovce), Danišovce 73, 053 22 Spišská Nová Ves. Majiteľ: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ), Šrobárova 2, 041 80 Košice. Kontaktná osoba: Jozef Skokan.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion UPJŠ, Danišovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby